كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
من پنیر تو را برداشتم

من پنیر تو را برداشتم

نویسنده: دارل بریستو باوی
مترجم: اسماعیل حسینی
ناشر: راشین
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 96
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1384 - دوره چاپ: 2

 

مروری بر کتاب

این کتاب خودیاری برای آن‌هایی است که به هیچ‌وجه نمی‌خواهند قدمی بردارند. این کتاب خودیار برای آن‌هایی است که روی کاناپه لم می‌دهند. این کتاب خوداصلاحی مخصوص افرادی است که حاضر به برداشتن حتی یک گام، هرچند کوچک برای خود نیستند. شما حتی لازم نیست این کتاب را بخوانید. فقط خریدن آن کافی است. کاغذ صفحات این کتاب به یک فرمول انقلابی شیمیایی آغشته است که دانش را از طریق فرآیندی مستقیما از صفحه کتاب به فضا منتقل می‌کند، به‌طوری‌که به‌آسانی بتوانید در حالت درازکش هم آن را استنشاق کنید.

درون همه‌ی ما چیزی به نام حقیقت مرموز نهفته است، حقیقتی توخالی مثل پوسته تخم شترمرغی که آب از درونش نشت کرده باشد. تنها کاری که باید بکنیم این است که این تو خالی بودن را بپذیریم و این فرصت را به همه بدهیم که به خود بباورانند به‌راستی در آن چیزی وجود دارد. همه ما باید شترمرغ باطنی‌مان را پیدا کنیم. - اگر خود را از تب و تاب نیندازید و آب دهانتان راه نیفتد و به شوخی‌های آن‌ها و جوک‌هایی که برای خودشان هم خنده‌دار نیست نخندید، کم‌کم عمق و ابعاد وجودی شما را که حتی برای خودتان هم باورکردنش مشکل است احساس می‌کنند و دیگر نیازی نیست به برنامه‌هایی گمراه‌کننده برای بهترکردن خود متوسل شوید.

در این کتاب یک کلمه هم حرف راست پیدا نمی شود . چانکو همیشه می دانستم که دارل کتابی خواهد نوشت .ولی هرگز گمان نمی کردم آن را درباره پنیر بنویسد وقتی جوانتر بود هیچوقت چندان علاقه ای به پنیر نشان نمی داد البته ماکارونی و پنیر دوست داشت . مگر می شود پسری در سن رشد باشد و ماکارونی و پنیر دوست نداشته باشد ؟

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

من پنیر تو را برداشتم

  • ناشر: راشین
  • کد کتاب: 51950 - 103/4
  • موجودی: در انبار
  • 40,000ریال

برچسب ها: دارل بریستو باوی, اسماعیل حسینی, خودشناسی, داستان های روانشناسی, خودشناسی, روانشناسی تغییر, کتاب من پنیر تو را برداشتم