كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
مناظره دکتر و رهبر یا پرتوی از حقیقت

مناظره دکتر و رهبر یا پرتوی از حقیقت

نویسنده: احمد محدث
ناشر: جعفری
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 400
اندازه کتاب: وزیری گالینگور - سال انتشار: 1352 - دوره چاپ:

کمیاب  - کیفیت : در حد نو

مروری بر کتاب


کتاب دارای لطایف ادبی و مطالب علمی درباره احکام اسلامی است

خطرناک ترین و در ضمن ناشناخته ترین و پنهان ترین قیافه استعمار غربی، امپریالیسم فرهنگی است

...او می دانست که غرب برای تحقیر مسلمین به تحریف تاریخ و وارونه جلوه دادن اسلام و توهین به مایه های اصلی غرور و عظمت مسلمانان پرداخته است و او هم آگاهانه برای مقابله با توطئه و «تحقیر» اروپائیان می پردازد. این هنگامی است که رژیم طاغوتی در اوج وابستگی به غرب قرار داشته و مقدمات برپایی «انقلاب سفید» خود را در اندیشه و عمل دارد و مردم به نوعی در سردرگمی اند و روشنکفران خود فروخته، برای بیان سرماخوردگی خود، از واژه «گریپ» استفاده می کنند و دم ما را از محمدرضا به داریوش می چسبانند و در پرداخت به «تاریخ ایران اسلامی» به «تاریخ ایران باستان» ارزش می دهند و ما را از «هویت» می اندازند و با گذشته پرغرور ما می ستیزند و با غرب یکصدا در تسخیر جو مذهبی جامعه همگام می شوند و تیشه را بر ریشه پرتوان ما می زنند و هو می اندازند که «عرب سوسمار خور» است و سپس ما را از عرب اسلامی و از حجاز، به «ایران» می کشانند.

«پیرمرد»، «اروپا و آمریکا» را مورد تمسخر قرار می دهد و در سراسر مناظره خود با جناب سرهنگ و دکتر و دانشجو و آن شخصیت وازده فرهن، از سران تمدن غرب با واژه هایی این چنین نام می برد.

استعمار با ماسک/ غوغاسالار/ دنیای نگین و نکبت اروپا و آمریکا/ گرگان درنده/ زمامداران عوام فریب/ درندگان مرموز/ کارگردانان شرق و غرب/ کاخ نشنینان مسکو و واشنگتن و لندن/ روباه صفتان حیله گر/ دزدان بین المللی/ بدتر از گرگ خونخوار و گرسنه/ بی شرم/ دارای رفتار وحشیانه استعماری/ درنده و ددمنش/ ضد بشر دوست/ استعمارگر/ راه انداز کشتار عمومی/ گرگ جوان (آمریکا)/ آدمکش/ ویرانگر نانجیب/ تباه کننده همه ارزش های فرهنگی و مذهبی و ملی ملت ها/ درندگان بین المللی/ دزدان مسلح به سلاح های اتمی/ صاحبان انحرافات عملی و اخلاقی/ درندگان وحشی و خونخوار غرب سپس در لابلای کتاب با استناد هریک از «ترکیب ها» و «مفردات» را تشریح می کند.

استعمار را از آن رو با ماسک می نامد که چهره واقعی خود را در زیر آن پنهان می دارد و به اسم «ترقی» برای مردم «بدبختی و عقب ماندگی» می آورد و چون اکثر دستگاه های تبلیغاتی در ید قدرت غرب است، نتیجتاً می تواند غوغاسالار باشد...

فهرست

ریشه خرافات
خوشبختی در چیست؟
تولد و پیامبری زرتشت
اسارت یهود
خرافات تورات
خرافات اناجیل
انگیزه جنگ با یهود
اسلام پایه گذار دانش ها
اکتشافات مسلمین
تعریف عقل
,...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

مناظره دکتر و رهبر یا پرتوی از حقیقت

  • ناشر: جعفری
  • کد کتاب: 72242 - 60/1
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: احمد محدث, عرفان اسلامی, فلسفه اسلامی, تاریخ ادیان, خرافات, ادیان, کتاب مناظره دکتر و رهبر یا پرتوی از حقیقت