منو
سبد خرید

آموزش عملی انرژی درمانی با دست

آموزش عملی انرژی درمانی با دست
درحال حاضر موجود نمی باشد
آموزش عملی انرژی درمانی با دست
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 81217 - 102/7
  • وزن: 0.60kg
  • UPC: 40
0 ریال

آموزش عملی انرژی درمانی با دست

نویسنده: جک آنجلو
مترجم : مجید پزشکی
ناشر: نسل نو اتدیش
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 317
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1382 - دوره چاپ: 

 

مروری بر کتاب

تمرینات گام به گام همراه با تصویر

این کتاب به شما کمک می کند تا علاوه بر شناخت انرژی های بدن،به تمرین عملی انرژی درمانی با دست اقدام کنید و با ماهیت بیماری و نقش ذهن و عواطف در آن آشنا شوید.چاکرها،شعور بدن،تصویر سازی ذهنی،مراقبه و هاله بینی دیگر مطالبی هستند که در این کتاب به آنها پرداخته شده است.

بعد معنوی و روحانی آدمی، در تمامی عمر وی بصورت جذاب و اسرار آمیز بوده است. این جذابیت در تمامی افراد با گرایش ها و جهان بینی های متفاوت وجود دارد و هیچ گاه تازگی خود را از دست نداده است. با تبلور تکنولوژی در زندگی و افزایش مشغله ها ، فاصله آدمی تا این بعد بیشتر گردید. اما هیچ گاه کاملا فراموش نگردید؛ به طوری که انسان کنجکاو حتی از این ابزار نیز برای کشف و تجربه بیشتر در درون خود کمک گرفت. نمونه بارز آن ساخته شدن فیلم های تخیلی است. این فیلمها زمینه ای شد برای بسط و گسترش کامل آرزوهای دست نیافتنی بشر.

توصیفی‌ که‌ یکی‌ از همکاران‌ پزشک‌ من‌ پس‌ از آشنایی‌ بیش‌تر با فلسفه‌ شفای‌ پرانیک‌ از آن‌ داشت‌ این‌ بود «گویی‌ در مدرسه‌ پزشکی‌ فراموش‌ کرده‌اند این‌ ترکیب‌ دارویی‌ را به‌ ما یادبدهند» و او درست‌ می‌گوید. آنچه‌ با شفای‌ پرانیک‌ انجام‌ می‌دهیم‌، کمک‌ کردن‌ به‌ سیستم‌انرژی‌ بدن‌، برای‌ طبیعی‌ کردن‌ خود به‌ گونه‌ای‌ است‌ که‌ بتواند بدن‌ را شفا دهد. اگر در حوزه‌ انرژی‌ انسدادی‌ وجود داشته‌ باشد، آن‌ را برطرف‌ می‌کنیم‌ و اگر انرژی‌ کاسته‌ شده‌ باشدجایگزین‌ می‌کنیم‌، برای‌ تسهیل‌ بهبودی‌ و شفا یافتن‌ بیمار، به‌طور مداوم‌ باکلّیت‌ فرد کار می‌کنیم‌ نه‌ با یک‌ دستگاه‌ یا عضو منفرد. این‌ها مفاهیمی‌ هستند که‌ در مدارس‌ طب‌ غرب‌ آموزش‌ داده‌ نمی‌شود و خوشبختانه‌ استاد چو کوک‌ سوی‌ آن‌ها را به‌طور یکسان‌ و به‌گونه‌ای‌ که‌ فهم‌ آن‌ آسان‌ است‌ در اختیار همگان‌ از پزشک‌ تا فرد عادی‌ قرار داده‌ است‌.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات