دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

مقاومت مصالح ؛ دو جلدی

مقاومت مصالح

نویسنده: فردیناندپیر بیر , راسل جانسون
مترجم: هدایت موتابی
ناشر: ذوقی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 1000
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1368 - دوره چاپ: 1 

 کیفیت : درحد نو ~ نو
 

مروری بر کتاب 

کتاب مقاومت مصالح بیر و جانسون را می توان رهبر بلامنازع در تدریس مکانیک جامدات دانست. این کتاب از زمان اولین چاپ خود در سال 1981 تا کنون توسط هزاران دانشجو در سراسر دنیا مورد استفاده قرار گرفته است و به واسطه ی ارائه ی خوب و دقیق موضوعات به همراه مثال های بسیار زیاد مهندسی موجب درک هرچه بهتر تئوری و کاربرد مسائل در دانسجویان گردیده است. از مثال های دقیق تا مسائل کتاب به همراه حل المسائل گسترده و کامل موجب ایجاد اعتماد به نفس کافی در استادان و دانشجویان در درس مقاومت مصالح می گردد. اگر شما بهترین کتاب را می خواهید کتاب مقاومت مصالح (مکانیک مواد) بیر و جانسون تنها انتخاب شما است.

مقاومت مصالح یا Mechanics Of Material علم  بررسی مواد از نظر مقاومت در برابر نیروهای خارجی و محاسبه‌ی نیروهای ایجاد شده و آن می‌باشد. در این زمینه کتاب‌های متفاوم به انتشار رسیده است که کتاب مقاومت مصالح بیر جانسون معروف‌ترین آن می‌باشد و نسخه‌ای که قرار داده شده توسط مهندس پوستی ترجمه شده است. این کتاب دارای مثال‌های متنوع است و تلاش شده که مفاهیم را در قالب مثال برای خواننده انتقال دهد. درس مقاومت مصالح در دانشگاه در قالب دو ترم ارائه می‌شود که برای رشته‌ی عمران مقاومت ۱ اجباری و مقاومت ۲ اختیاری است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات