منو
سبد خرید

مفاهیم اساسی در برنامه ریزی منابع تجاری ؛ ERP

مفاهیم اساسی در برنامه ریزی منابع تجاری ؛ ERP
درحال حاضر موجود نمی باشد
مفاهیم اساسی در برنامه ریزی منابع تجاری ؛ ERP
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 43133
  • وزن: 0.40kg
  • SKU: 55979
  • UPC: 30
0 ریال

مفاهیم اساسی در برنامه ریزی منابع تجاری ؛ ERP

نویسنده: الن مانک - برت واگنر
مترجم: نادر هوشمندیار
ناشر: شور آفرین
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 358
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1395 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب 

کتاب «مفاهیم اساسی در برنامه‌ریزی منابع تجاری ERP» سیستم‌های برنامه‌ریزی منابع تجاری ERP را تشریح می‌کند و هدف آن بررسی فرایندهایی است که یک فعالیت تجاری را به وجود می‌آورند و واکاوی این مسئله که نرم‌افزارهای ERP چطور می‌توانند عملکرد این فرایندها را بهبود بخشند. کتاب در هشت فصل تدوین شده که عنوان فصل‌های آن از این قرار است: «عملکردها و فرایندهای تجاری»، «توسعه‌ی سیستم‌های برنامه‌ریزی منابع تجاری»، «سیستم‌های اطلاعات بازاریابی و فرایند سفارش»، «سیستم‌های اطلاعاتی در مدیریت چرخه‌ی تولید»، «حسابرسی در سیستم‌های ERP»، «فرایندهای منابع انسانی با کمک ERP»، «مدل‌سازی فرایند، بهبود فرایند و اجرای ERP» و «RFID، هوش بازرگانی BI، محاسبات موبایلی و ابر».

براساس پیش‌گفتار، این کتاب با چند هدف نگاشته شده است. این هدف‌ها عبارت‌اند از: بیان حوزه‌های اساسی عملکرد در کسب‌وکارها و توضیح ارتباط آن‌ها با هم؛ مشخص‌کردن اینکه سیستم‌های اطلاعاتی غیریکپارچه چطور ممکن است در حمایت از عملکردها و فرایندهای تجاری چندحوزه‌ای شکست بخورند؛ نشان‌دادن اینکه سیستم‌های اطلاعاتی یکپارچه می‌توانند با بهبود فرایندهای تجاری و ارائه‌ی اطلاعات دقیق‌تر، یکدست‌تر و به‌روزتر به مدیران، به رشد یک شرکت کمک کنند. 

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات