منو
سبد خرید

معیوب ها

معیوب ها
-15 %
معیوب ها
  • موجودی: موجود
  • مدل: 130753 - 117/1
  • وزن: 0.40kg
255,000 ریال
300,000 ریال

معیوب ها

نویسنده: تام رکمن
مترجم: علی منصوری
ناشر: چشمه
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 304
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1396 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب 

کتاب، دربردارنده ی داستانی نفس گیر و پرماجرا از آدم هایی در بخش های مختلف جهان است که برای تولید روزنامه ای در رم با یکدیگر همکاری می کنند. هریک از این زنان و مردان به دنبال قصه ای هستند تا با نامشان در روزنامه چاپ شود، قصه هایی که سبب دوری و نزدیکی و حتی انتقام آن ها از یکدیگر می شود. نویسنده در این رمان برگزیده، با ترکیب ماهرانه ی قصه ی فساد و خبر با هم، تمایل انسان ها در سلطه به دیگری را به خوبی نشان می دهد.

رمان ریتمی تند دارد و پر از اتفاق و ماجراست، نفس گیر و غیر قابل پیش بینی پیش می رود و با رمانی رئالیستی روبه روییم که در آن قصه ی (فساد) و (خبر) در هم تنیده شده است. تام رکمن رمانی بی پروا نوشته که درش هور و سقوط آدم ها را در یک روند کوتاه زمانی نشان می دهد و ورایت می کند که چطور یکی می کوشد دیگری را تحت سلطه ی خود درآورد.

رکمن نویسنده ای است انگلیسی الاصل و بزرگ شده که در خبرگزاری آسوشیتدپرس کار می کند و در مقام رمان نویس نیز به جایگاه مهمی دست یافته است. او در دانشگاه سینما درس خوانده و بعدتر فوق لیسانسش را در رشته ی روزنامه نگاری گرفته است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات