دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

معمای ساعت

معمای ساعت

نویسنده: رابرت آرتور
مترجم: مجتبی عبدالله نژاد
ناشر : هرمس

زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 145
اندازه کتاب: پالتویی - سال انتشار: 1384 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

آلفرد هیچکاک و سه کارآگاه

ماجرای دیگری از سری ماجراهای سه پسری که اسم خودشان را سه کارآگاه گذاشته‌اند. این بار یک ساعت خیلی عجیب که صدای جیغ آدمیزاد از آن بلند می‌شود، سه کارآگاه را به طرف شبکه پیچیده‌ای از هیجانات و رازها و سرنخ‌ها سوق می‌دهد. حتما پیش از این با سه کارآگاه آشنا شده‌اید و می‌دانید که این سفر، ژوپیتر جونز، باب اندروز و پیتر کرانشاو هر سه اهل راکی بیچ کالیفرنیا هستند.

راکی بیچ شهر کوچکی است در سواحل اقیانوس آرام و نزدیکی‌های هالیوود. با وجود این، اگر اولین بار است که با این سه نفر آشنا می‌شوید، بد نیست بدانید که سه کارآگاه، کاروان کوچکی را که ماهرانه در حیاط سمساری جونز مخفی بود، به ستاد مرکزی‌شان تبدیل کرده‌اند.

این کهنه فروشی عجیب متعلق به عمو و زن عموی ژوپیتر است و هر سه نفر، موقعی که گرفتار تحقیقات نیستند، برای اینکه پول تو جیبی هر چند مختصری داشته باشند، آنجا کار می‌کنند. فکر می‌کنم همین آشنایی کوتاه شما با سه کارآگاه کافی باشد. بهتر است برویم سراغ داستان. الان است که صدای جیغ ساعت بلند شود!

در این مجلد از مجموعه ی حاضر، جیغ هولناک ساعت شماطه دار، صبح روزی از روزها، "ژوپتیر" را از خواب می پراند؛ جیغی که شبیه صدای فریاد دلخراش زنی است. ژوپتیر، باب و پیتر، سه کارآگاه جوان که همه ی دغدغه شان حل معماهای گوناگون و دشوار است، تصمیم می گیرند این معما را نیز حل کنند؛ معمای جیغ ساعت را. اما هیچ سرنخی برای آغاز تحقیقات وجود ندارد. آگاهی از ماجرای سرقت تعدادی تابلوی نقاشی با ارزش و یافتن تکه ای از یک نامه که به صورت رمز نوشته شده نیز کمکی به آن ها نمی کند تا این که.....

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات