کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
معلم یک دقیقه ای

معلم یک دقیقه ای

نویسنده: اسپنسر جانسون - کنت جانسون
مترجم: کامران پروانه - صدیقه ابراهیمی
ناشر: اردیبهشت - یاسمن
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 122
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1385 ~ 1371 - دوره چاپ: 5 

کیفیت : درحد نو ~ نو

 

مروری بر کتاب 

کتاب معلم یک دقیقه ای زندگی دانشجوی دانشگاهی را به قلم آورده است که با وجود دوره های جالبی که گذرانده بود و کتابهای مفیدی که خوانده بود و معلمان خوبی که داشت احساس می کرد کمبود بزرگی در یادگیری دارد. وی به دنبال معلمی می گشت که برای از بین بردن کمبود ها و نقصان آموزشی کمکش کند. که به طور اتفاقی مقاله ای در روزنامه ای می خواند درباره معلم یک دقیقه ای، این مقاله برای او خیلی جالب به نظر می رسد و به همین خاطر به دنبال معلم یک دقیقه ای می گردد و با او قرار ملاقات میگذارد.

این کتاب سر شار از راهکارهای کوچک برای معلمان برای تاثیرات بزرگ در دانش آموزان می باشد. در این کتاب به آموزگاران آموزش می دهد که چگونه با فشار کمتر کاری بتوان شاهد پیشرفت و ترقی شاگردان باشند. در واقع توضیح می دهد که چگونه بجای اینکه به یک آدم گرسنه یک ماهی بدهید،خیلی بهتر است به او آموزش ماهی گیری بدهید. و به همین جهت خواندن این کتاب به تمامی معلمان توصیه می شود.

معلم یک دقیقه ای نمونه گرفتن یک دقیقه وقت وسیله یک ساعت دقیق و مجهز. اوقات یک دقیقه ای را به این خاطر با یک ساعت دقیق مجهز می گیریم که بتوانیم به خودمان یادآوری کنیم در طی روز چند بار وقت یک دقیقه ای گرفته ایم. به نگام یاد گرفتن آنچه که باید بخودمان بیاموزانیم در آینه نگاه می کنیم.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

معلم یک دقیقه ای

  • ناشر: اردیبهشت
  • کد کتاب: 88714 - 77/3
  • موجودی: در انبار
  • 110,000ریال
  • 65,000ریال

برچسب ها: اسپنسر جانسون, کنت جانسون, کامران پروانه, صدیقه ابراهیمی, روانشناسی آموزشی, آموزش و پرورش, یادگیری, کتاب معلم یک دقیقه ای