دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

معلم سه گوش

معلم سه گوش

نویسنده: لوئیس ساکار
مترجم: مهدی باتقوا 
ناشر: رسپینا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 172
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1391 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

مصور

مدرسه وی سايد

لوئیس ناظم مدرسة وی ساید است. او تابلویی با عنوان بسته بودن مدرسه به مدّت دویست و چهل و سه روز نصب می‌کند و داخل مدرسه به تنهایی به تعمیر و آماده‌سازی مدرسه مشغول می‌شود. وقتی مدرسه باز می‌شود، شاگردانی که به اجبار به مدارس دیگر فرستاده شده بودند، بازمی‌گردند.

شارلی، کتی، ئیمون، آلسیون، اریک و جیسون به مدرسه وارد می‌شوند. ظاهراً مدرسه سی طبقه دارد و در هر طبقه یک کلاس وجود دارد. خانم جولز، خانم زاروس و معلمان دیگر در هر طبقه مشغول به تدریس هستند. به زودی دوشیزه نوگارو با ظاهری عجیب و در حالی که سه گوش دارد به مدرسه می‌آید و با ورود او ماجراهای عجیب و غریبی رخ می‌دهد.

 قبل از اينكه وارد اين مدرسه بشويد بايد بدانيد كه اين يك مدرسه سي طبقه است و در هر طبقه يك كلاس دارد.  خانم جولز به دانش آموزان طبقه سي ام درس مي دهد.
خانم زاروس به دانش آموزان طبقه نوزدهم درس مي دهد و....

ئاستان کتاب درباره مدرسه‌ای است که معلم مدرسه بعلت زایمان به مرخصی می‌رود ومعلم‌های متفاوتی جایگزین می‌شوند که هر کدام به علتی مجبور به ترک مدرسه می‌شوند و ماجراهای مخصوص به خود را دارند. ماجراهایی که باحضور معلم‌های جدید بوجود می‌آید همه رویکرد طنز دارند که در مدرسه‌ای سی طبقه رخ می‌دهد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات