کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
معبد

معبد

نویسنده: ماتیو ریلی
مترجم: مجتبی نوری یامچلو
ناشر: کتاب سرای نیک
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 584
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1386 - دوره چاپ: 1

کیفیت : درحد نو

 

مروری بر کتاب 

یک بت گران‌بها چهار قرن پیش در جنگل‌های پرو مخفی بود. این بت از نظر اینکاها، نماد غایی روح‌شان است و اینک "ویلیام ریس" ـ که در استخدام ارتش آمریکاست ـ مامور کشف رمز نشانه‌های دست‌یابی به محل آن بت است. از دیدگاه ریس، این بت نماد غایی مکاشفات یوحناست.

بت که از سنگ کم‌یابی تراشیده شده، در خود عناصری دارد که از هر بمب هسته‌ای مخرب‌تر است؛ یک نابودکننده‌ی بالقوه‌ی این سیاره و چنان‌چه در دست‌های فاقد صلاحیتی قرار گیرد می‌تواند به معنای انقراض نسل بشر باشد و هرکس که صاحب آن شود، صاحب قدرت غیرقابل سنجش و وابسته به تحولات عظیم خدایان خواهد شد.

گروه ریس اکنون به دامنه‌ی تپه‌های آند رسیده‌اند. آن‌ها به زودی درمی‌یابند که نفوذ کردن به معبد آن بت، نقض اولین قانون بقاست. زیرا بعضی از گنجینه‌ها باید مدفون بمانند و نیروهایی وجود دارند که برای مدفون نگه داشتن آن‌ها آماده‌ی کشتار هستند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

معبد

  • 250,000ریال

برچسب ها: ماتیو ریلی, مجتبی نوری یامچلو, داستان های تخیلی, داستان های امریکایی, داستان های جنایی, اینکا ها, کتاب معبد