كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
مصاحبه و درمان

مصاحبه و درمان

نویسنده: شهنام ابوالقاسمی - جواد خلعتبری - حمیدرضا وطن خواه - شهره قربان شیرودی
ناشر: سایه سخن
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 550
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1393 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

شاید دشوارترین قدم در زندگی حرفه ‏ای یک متخصص بالینی جوان انجام اولین مصاحبه باشد. همراه بودن این موقعیت با نگرانی و تا حدی وحشت در کارآموز امر متداولی است. اگر مصاحبه خوب انجام شود شادی فراوان به دنبال خواهد داشت و اگر روند بدی به خود بگیرد آشفتگی به همراه می‏ آورد. به طور حتم مطالعۀ این کتاب به درمانگران عزیز یاری می‏ رساند تا با ایجاد محیطی شاد و صمیمی به اهداف خود در مصاحبه نائل آیند.

در این کتاب، شرح حال بیماران روانی و شیوه مصاحبه با آنان آموزش داده شده است. در کتاب حاضر، تلاش شده که مخاطب با شیوه مصاحبه و ارزیابی بالینی بیماران روانی آشنا گردد و انواع مصاحبه‌های بالینی شرح داده شود.
 

فهرست

مصاحبه و ارزیابی بالینی؛
معاینه وضعیت روانی؛
انواع مصاحبه بالینی؛
مصاحبه با بیماران اسکیزوفرنی؛
مصاحبه با بیماران وسواسی؛
مصاحبه با بیماران پارانوئیدی؛
مصاحبه با بیماران مردد؛
مصاحبه با بیماران نوجوان
...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

مصاحبه و درمان

  • 1,050,000ریال
  • 840,000ریال

برچسب ها: شهنام ابوالقاسمی, جواد خلعتبری, حمیدرضا وطن خواه, شهره قربان شیرودی, روانشناسی بالینی, مشاوره, مشاوره درمانی, روانشناسی, کتاب مصاحبه و درمان