منو
سبد خرید

مشکلات روانی انسان مدرن

مشکلات روانی انسان مدرن
درحال حاضر موجود نمی باشد
مشکلات روانی انسان مدرن
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 126196 - 111/4
  • وزن: 0.24kg
  • UPC: 35
0 ریال

مشکلات روانی انسان مدرن

نویسنده: کارل گوستاو یونگ
مترجم: محمود بهفروزی
ناشر: جامی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 208
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1395 - دوره چاپ: 4

 

مروری بر کتاب 

یونگ، روانپزشک و فیلسوف بزرگ سوئیسی که به‌خاطر فعالیت‌هایش در روانشناسی و ارائه‌ی نظریاتش تحت عنوان روان‌شناسی تحلیلی معروف است. یونگ را در کنار زیگموند فروید از پایه‌گذاران دانش نوین روانکاوی قلمداد می‌کنند به تعبیر «فریدا فوردهام» پژوهشگر آثار یونگ: «هرچه فروید ناگفته گذاشته، یونگ تکمیل کرده‌است. از او به عنوان پدر روانشناسی نوین یاد کرده و او را در زمره بزرگترین افراد بشر در گذشته و حال می‌دانند.

روح، این پژواك دنیا و انسان، داری چنان پیچیدگی و تنوعی است كه می‌تواند از بی‌نهایت زوایای مختلف مورد بررسی و قضاوت قرار گیرد. روح نیز درست به مانند دنیا، نوعی نظام هستی كائنات و بیرون از قدرت و توان افكار انسانی است. از این رو، ما جز قواعدی حرفه‌ای و ماده و تبصره‌های وابسته به منافع خویش چیزی از آن نمی‌دانیم.

در دنیای ما هركس چیزی را كه مناسب و خوشایند اوست بر می‌گزیند و در دنیای خاص و محدود خویش، روش خاص خود را كه جز محدوده‌ای بیسار محدود نیست پایه‌ریزی می‌كند، تا آنجا كه با گذشت زمان تصور دارد كه مفهوم و ساختار كائنات را دریافته است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات