كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
آذرخشی دیگر در آسمان کربلا ؛ مشکات مصباح

آذرخشی دیگر در آسمان کربلا ؛ مشکات مصباح 

مولف : آیت الله محمدتقی مصباح یزدی
ناشر: موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 460
اندازه کتاب: وزیری سلفون - سال انتشار: 1391 - دوره چاپ : 4

 

مروری بر کتاب

مجموعه آثار آیت الله مصباح یزدی

این کتاب معرفی مجموعه آثار و سخنرانی‏های محمدتقی مصباح یزدی است که در زمینه‏ های مختلف اخلاقی، اعتقادی، اجتماعی و سیاسی ارایه شده است. این مباحث در زمینه موضوعاتی مانند عاشورا و پاسخ به شبهاتی درباره آن، زمینه ‏های قیام عاشورا، امر به معروف و نهی از منکر و وظایف حکومت و مردم در شرایط حاضر مطرح شده است.

نگارنده به زمینه‏ های انحراف واقعه عاشورا اشاره نموده و تشابه زمان امام حسین (ع) با جامعه کنونی ما را از جهت گرایش به ارزش‎های انسانی و اسلامی و رویگردانی از آن را بررسی می ‏نماید. وی همچنین به فلسفه عزاداری برای امام حسین و فرستادن لعن بر دشمنان آن حضرت اشاره کرده و حرکت اصلاحی امام حسین به ویژه احیای مسأله مهم امر به معروف و نهی از منکر توسط آن حضرت را مورد تجزیه و تحلیل قرار می‏دهد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

آذرخشی دیگر در آسمان کربلا ؛ مشکات مصباح

  • 0ریال

برچسب ها: آیت الله محمدتقی مصباح یزدی, واقعه کربلا, عاشورا, امام حسین, تاریخ اسلام, شیعه, اسلام, کتاب آذرخشی دیگر در آسمان کربلا ؛ مشکات مصباح