كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
مشمول مرگ

مشمول مرگ

نویسنده: حسن خادم
ناشر: دی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 616
اندازه کتاب: رقعی سلفون - سال انتشار: 1368 - دوره چاپ: 1 

کمیاب - کیفیت : عالی
 

مروری بر کتاب 

نویسنده در سال 1338 در تهران و در خانواده‏ای متولد شد که از لحاظ امکانات برای زندگی بهره‏مند بود. فعالیت خود را از 18 سالگی و با داستان بلند گورستان فرشتگان آغاز کرد. تا پیش از انقلاب و در طول یک تا دو سال پنج داستان بلند نوشت: افسانه بیابان، گورستان فرشتگان، آب تلخ، مرگ بند و انقلاب صحرا، از این تعداد دو اثر گورستان فرشتگان و انقلاب صحرا در سال 1357 درست چند ماه قبل از پیروزی انقلاب به چاپ رسید. با پیروزی انقلاب فعالیت ادبی‏اش دو سال متوقف شد و از سال 1359 با چاپ داستان‏های کوتاه در روزنامه ‏های پایتخت مجدداً آغاز شد.

از خادم تاکنون 17 مجموعه داستان یا داستان بلند و رمان به چاپ رسیده است که برخی از آنها عبارتند از: اقیانوس سوم، خنجر برهنه، غار آسمان، دروازه مغرب، طاعون زمین، آب تلخ، پرواز خنجر، مشمول مرگ، سوسک پرنده، در همسایگی ماه، حشم و عصیان، باغ‏های مرمر، پابرهنه، سفره مرگ. همچنین از حسن خادم آثار ذیل در داخل کشور به زبان‏های دیگر ترجمه شده است: باغ‏های مرمر (زبان فرانسه)، سفره مرگ (زبان عربی)، طاعون زمین (زبان عربی)، مسافرخانه شیطان (زبان عربی.)

...در اطراف خود افراد زیادی را می‏بینیم. از این افراد خیلی‏ها برخوردی عادی و رفتاری معمولی دارند. بعضی‏ها هم هستند که دنیایشان با دنیای دیگران کلی تفاوت دارد. به عبارت دیگر ذهنیت آدم‏ها هم کلی با هم تفاوت دارد. مرد طلسم‏شده داستان مردی است که توسط نیرویی مرموز طلسم شده است. در واقع در جاذبه‌ای‌ فوق تصور آدمیان فرورفته است. هیچکس را به احوال او دسترسی نیست. سراسر وجود این مرد ابهام و راز است. در حقیقت دیدگان او در برابر شگفتی آسمان و هستی پیرامونش مات شده است. هضم این حقیقت جنون‌انگیز برایش غیرممکن است. اطرافیان و نزدیکانش برای بیماری بی‌علاج او شیون می‌کنند و به راستی هیچکس قادر نخواهد بود او را به دنیایی که ما آن را می‌شناسیم بازگرداند؟

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

مشمول مرگ

  • ناشر: دی
  • کد کتاب: 93084 - 108/8
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: حسن خادم, داستان های فارسی, کتاب مشمول مرگ