دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

مشاوره خصوصی با باربارا دی آنجلیس

مشاوره خصوصی با باربارا دی آنجلیس
درحال حاضر موجود نمی باشد
مشاوره خصوصی با باربارا دی آنجلیس
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 137958 - 24/6
  • وزن: 0.50kg
0 ریال

مشاوره خصوصی با باربارا دی آنجلیس

نویسنده: باربارا دی آنجلیس
مترجم: هادی ابراهیمی
ناشر: نسل نو اندیش
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 488
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1395 - دوره چاپ: 1


مروری بر کتاب

کتاب مشاوره خصوصی با باربارا دی آنجلیس به شما کمک خواهد کرد تا راه‌حل مشکلات و پاسخ پرسش‌های خود را دربارۀ زندگی عشقی، روابط رمانتیک یا ازدواج بیابید. به موازات آن روش‌های نوینی را برای عشق ورزیدن و برقراری ارتباط خواهید آموخت و این قبیل روابط، زندگی شما را برای همیشه دگرگون خواهد ساخت. من هیجان‌زده هستم تا هر چه زودتر مطالعۀ این کتاب را شروع کنید. زیرا می‌دانم تغییرات و پیشرفت‌های شگرفی انتظارتان را می‌کشد!

این کتاب اطلاعاتی نو و ارزشمند را در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌توانید بعدها بارها و بارها به آن مراجعه کنید.

اطلاعات و دانش فعلی شما براساس تجربه‌های شخصی خودتان یا آموزش‌های پدر و مادرتان یا مشاهدۀ ازدواج و روابط آن‌ها یا دیگران است. این کتاب به شما امکان می‌دهد یافته‌های جدید علم روان‌شناسی را جانشین اطلاعات گذشته‌تان نمایید و الگوهای ناسالم را تغییر دهید.

به احتمال زیاد، تمام اطلاعات‌تان را دربارۀ عشق و ازدواج از راه شنیداری به دست آورده‌اید. مثلاً پدر و مادرتان به شما می‌گفتند: «عصبانی نشو» یا «بلد نیستی هیچ کاری را درست انجام دهی.» همسرتان می‌گوید: «دوست ندارم لحظه به لحظه بگویی که چه احساسی داری» یا «نمی‌توانم خواسته‌های تو را برآورده کنم.» سپس این جمله‌ها را آن‌قدر تکرار کرده‌اند که ملکۀ ذهن شما شده‌اند. تکرار، همان روشی است که برای آموزش و شرطی کردن استفاده می‌شود. به طرز مشابهی هنگامی که شما نیز می‌خواهید فکر و ذهن خود را تربیت کنید تا به شیوه‌ای متفاوت و مثبت فکر کنید، باید از اصل «تکرار» استفاده کنید. به همین دلیل باید این کتاب را چندین بار مطالعه نمایید.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات