منو
سبد خرید

مستر میلیاردها

مستر میلیاردها
مستر میلیاردها
  • موجودی: موجود
  • مدل: 146343 - 71/2
  • وزن: 0.60kg
450,000 ریال

مستر میلیاردها

نویسنده: والنتین زورین
مترجم: غ. ن. جویا
ناشر: ابوریحان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 345
اندازه کتاب: رقعی گالینگور - سال انتشار: 1360 - دوره چاپ: 1 

کمیاب - کیفیت : نو ؛ با گالینگور صحافی شده

 

مروری بر کتاب  

کتابی که در معرض توجه خوانندگان قرار می گیرد محصول سالیان دراز تحقیق در پیرامون پیشتازترین و ثروتمندترین شخصیت های صنعتی - مالی - ایالات متحده آمریکا ، و وابسته به اثر دیگری است که پیش از این درباره سلاطین بی تاج و تخت آمریکا منتشر گردیده است.

نویسنده این دو اثر ؛ روزنامه نگار و دانشمند ، مفسر سیاسی رادیو و تلویزیون شوروی ، دکتر در علوم تاریخ و پروفسور انستیتوی آمریکاشناسی اتحاد شوروی است و با بسیاری از قهرمانان این کتاب ملاقات کرده است که نتایج تحقیقات و تاثرات و مشاهدات شخصی او پایه نگارش این کتاب قرار گرفته است.

این کتاب بازگو کننده وضع سلسله جنبانان فعال معاصر سرمایه آمریکایی است که بر قله بازار کار صعود کرده و در زمره آن گروه کوچک از آدمیانی درآمده اند که دارای قدرتی بی کرانند و تاثیر مهمی بر زندگی و سیاست عظیم ترین حکومت سرمایه داری معاصر دارند. مخصوصا همین مستر میلیاردها هستند که زنجیر اسارت بر حکومت آمریکای کنونی افکنده اند و به خصوص منافع همین دسته است که در پیچ و خم های سیاسی واشنگتن مطمح نظر قرار می گیرد. کسب اطلاع از این گروه یاری می دهد تا بتوان به وضوح نیروی محرکه ای را که امروز مکانیسم حکومت آمریکا را به گردش درمی آورد مشاهده کرد و قوت و ضعف آن را شناخت.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات