كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
مسافرت بماه

مسافرت بماه

نویسنده: ژول ورن
مترجم: اردشیر نیک پور
ناشر: بنگاه ترجمه و نشر کتاب
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 310
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1340 - دوره چاپ: 1

کمیاب  - کیفیت : عالی


مروری بر کتاب

مصور

... در یک شب مهتابی در حضور هزاران نفر سفر خود را آغاز می­کند. چهار روز تمام سه سرنشین دلیر آن زندگی مطبوع مسافرین یک کشتی اقیانوس­ پیمای مجلل را دارند که فقط گه گاه حوادثی خارق­ العاده یکنواختی آن را برهم می­زند: از جمله اینکه آنها به مناسبت گذر از مدار زمین به مدار ماه مراسم کوچک صمیمانه­ ای ترتیب می­دهند، مراسم عجیبی که در اثنای آن هریک از ماجراجویان احساس می­کند که به هوا بلند می­شود و بطری ها و لیوان ها را می­بیند که در فضای داخل گلوله شناورند؛ زیرا آنها از نیروی جاذبه زمین رها شده­اند.

برخورد غیره منتظره با یک سنگ آسمانی مسیر گلوله را منحرف می­کند و گلوله مثل سیاره­ای دور ماه می­چرخد و به سرنشینان امکان می­دهد که بدون افتادن روی ماه آن را به دقت ببینند و مشاهداتشان را یادداشت کنند. گلوله با طی مدار بیضوی از ماه دور می­شود و به روی زمین برمی ­گردد. سپس در اقیانوس آرام می­ افتد و در آب فرو می­رود، اما پس از مدتی کوتاه به روی آب می­ آید.

کشتی یدک ­کشی به نام ساسکه هانا مسافران ماه را از آب می­گیرد

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

مسافرت بماه

  • 0ریال

برچسب ها: ژول ورن, اردشیر نیک پور, داستان های فرانسوی, داستان های تخیلی, کتاب مسافرت بماه