کاربران گرامی ؛
با توجه به اطلاعیه ستاد مبارزه با کرونا و تعطیلی ناشران ، کتاب هایی که در انبار شرکت موجود می باشد ( کتاب هایی که در کدشان علامت ممیز { / } وجود دارد )، به ترتیب تحویل پست خواهد شد و کتاب هایی که می بایست از انبار ناشران بدستمان برسد پس از شروع فعالیت مجدد ناشران ارسال خواهد شد
شاد و تندرست باشید
مسائل جدید از دیدگاه علما و مراجع تقلید؛ سه جلدی

مسائل جدید از دیدگاه علما و مراجع تقلید

نویسنده: محسن محمودی
ناشر: صاحب‌الزمان(عج)
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 655
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1383 ~ 1380 - دوره چاپ: 3 ~ 1

 

مروری بر کتاب

فقه جعفری - رساله عملیه - فتواهای شیعه

در این کتاب، مسائل مورد بحث روز از مراجع عظام سئوال شده و پاسخ آنها آمده و حجت الاسلام محمودی در پیشگفتار این کتاب آورده است: "امیدواریم با فهم صحیح احکام الهی و عمل به آنها در راه رضای خدا و اولیای الهی گام برداشته و سعادت دنیا و آخرت خویش را تضمین کنیم".

کلام جدید، دانشی است که با پروژه جدید، در صحنه ی تفکر دینی پدید آمده و بنابر تغییرات بنیادین در هندسه معرفتی سازمان اعتقادات وتماس با برخی علوم مرتبط و تاثیر گذار، وظیفه تبیین، اثبات و دفاع از دین را به صورت جدید بر عهده دارد. مسائل این دانش به فراخور موضوعهای پرشمار حوزه ی اعتقادات، گوناگونی یافته و گاه فاصله مسائل از یدکدیگر به اندازه ای است که به تفاوت دو رشته علمی می ماند.
امروزه دفاع از دین به روش های مختلف، از جمله روش عقلانی و برون دینی و با استفاده از مبانی هستی شناختی، انسان شناختی و معرفت شناختی، ضرورتی برتر و ماموریتی پر اهمیت در مسیر عمل به وظایف دینی متکلمان است.
این کتاب در سه جلد به چاپ رسیده است که با توجه به وظیفه و اهداف یاد شده، شامل برخی از مهم ترین و برجسته ترین مسائل کلام جدید می باشد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

مسائل جدید از دیدگاه علما و مراجع تقلید؛ سه جلدی

  • 350,000ریال
  • 270,000ریال

برچسب ها: محسن محمودی, فقه شیعه, فقه اسلامی, کتاب مسائل جدید از دیدگاه علما و مراجع تقلید