كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
مری پاتر و مدرسه سحر و جادو

مری پاتر

نویسنده: بهرام افراسیابی
ناشر: مهرفام
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 275
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1383 - دوره چاپ: 1 

کیفیت : عالی ~ نو
 

مروری بر کتاب 

'مری پاتر' رمانی است که به موازات رمان معروف 'هری پاتر' نوشته شده است.'مری پاتر' همزاد 'هری پاتر' است و همراه او در دنیای جادوگران و ساحران, حادثه‌های زیادی خلق می‌کند با این تفاوت که 'مری پاتر' نامرئی است.

او به دنبال همزادش 'هری پاتر' آمده تا یار و مددکارش باشد. حوادثی که 'هری پاتر' در کتاب‌های چندگانه پشت سر گذاشته, اینک 'مری پاتر' نیز در این کتاب, در حالتی نامرئی طی می‌کند.'هری پاتر' همراه با خفاش سفیدش ـ 'خانم کلودیا' ـ و دیو غلامش ـ 'هاری ماری تارا' ـ قهرمانان اصلی این رمان هستند.

مری پاتر به دعوت خانم پروفسور 'گ نگال' به عنوان عضو افتخاری درهاگوارتز فعالیت می‌کند.در ادامه داستان مری پاتر و همزادش با هیولای هولناکی به مبارزه برمی‌خیزند که قادر است خود را به شکل‌های گوناگون درآورد.طی این حوادث که در سرداب همان مدرسه هارگوارتز اتفاق می‌افتد, مری پاتر اسیر هیولا می‌شود. این در حالی است که هیولا قصد دارد هری پاتر .....

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

مری پاتر و مدرسه سحر و جادو

  • ناشر: مهرفام
  • کد کتاب: 74521 - 72/4
  • موجودی: در انبار
  • 150,000ریال
  • 110,000ریال
  • 10 یا بیشتر 60,000ریال

برچسب ها: بهرام افراسیابی, داستان های تخیلی, داستان های نوجوان, هری پاتر, کتاب مری پاتر و مدرسه سحر و جادو