كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
مرگ کسب و کار من است

مرگ کسب و کار من است

نویسنده: روبر مرل
مترجم: احمد شاملو
ناشر: زمان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 370
اندازه کتاب: پالتوئی بزرگ - سال انتشار: 1360 - دوره چاپ: 3

کیفیت : عالی

 

مروری بر کتاب 

جز به قربانیان آن کسان که مرگ
از برای‌شان کسب و کاری به حساب می‌آید،
این کتاب را به که اهدا می‌توانم کرد؟
وقتی سر بلند می کردم ، شیطان را رو به رویم می دیدم که تو نخ من بود . دیگر ازش نمی ترسیدم و نگاهش را با نگاه جواب می دادم . موی خرمائی و چشم سیاه داشت . از ریختش بدسگالی می بارید . مو به مو به فرانسوی ها می ماند .

رودلف لانگ در خانواده ای مذهبی در آلمان پرورش می یابد . فضای خانه خفقان شدیدی دارد ، پدر هرگز با خشونت با فرزندانش رفتار نمی کند اما ترس و وسواس نسبت به گناه تمام روح و روان بچه ها را پر کرده است .

رمان داستان زندگی رودلف است . او عاشق میهنش و انظباط شدید زندگی نظامیست و شاهد هستیم که چگونه او کم کم به سوی سازمان اس اس سوق داده می شود و مسئول کوره های آدم پزی یهودیان می شود .

چگونه در خانه انسانی آرام است چگونه نسبت به مذهب بی اعتناست چرا یهودیان را با گاز می کشد و سپس جنازه ها را می سوزاند و در این باره چه حسی دارد .

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

مرگ کسب و کار من است

  • ناشر: زمان
  • کد کتاب: 62845 - 87/3
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: روبر مرل, احمد شاملو, داستان های فرانسوی, داستان های کلاسیک, داستان های الجزایری, کتاب مرگ کسب و کار من است