منو
سبد خرید

مرگ آرام

مرگ آرام
مرگ آرام
  • موجودی: موجود
  • مدل: 131755 - 120/5
  • وزن: 0.30kg
550,000 ریال

مرگ آرام

نویسنده: سیمون دوبوار
مترجم: مجید امین موید
ناشر: رز
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 108
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1349 - دوره چاپ: 1

کمیاب - کیفیت : در حد نو ~ نو


مروری بر کتاب

مهم ترین و بزرگترین انجمنی که در دنیا به بررسی و مرور کارهای دوبوار می پردازد، "انجمن سیمون دوبوار" است.انجمن سیمون دوبوار در 1981، توسط پرفسور کنراد ببر، یولاندا آستاریتا پترسون و ژاک زفیر تاسیس شد.

در 1983 اولین شماره ژورنال "مطالعات سیمون دوبوار" توسط این انجمن به چاپ رسید. در حال حاضر ریئس این انجمن پروفسور پترسون است و 185 عضو دارد. بسیاری از اعضای انجمن را افراد دانشگاهی، اعم از استاد و. دانشجو، در نقاط مختلف دنیا (بخصوص فرانسه و آمریکا) تشکیل می دهند.

اما بسیاری از افراد غیردانشگاهی و علاقه مند به دوبوار نیز برای نشریه انجمن مطلب نوشته اند. از سال 1991 انجمن کنفرانسهای متعددی را در مورد دوبوار در آمریکا و اروپا ترتیب داده اند.

...اگر پزشک معالج مامان از همان نخستین نشانی‌هایش سرطان را دریافته بود چه پیش می‌آمد؟ تردیدی نیست که به وسیله اشعه با سرطان مبارزه می‌شد و ممکن بود مامان دو یا سه سال بیشتر زندگی کند.

ولی در آن صورت از خصیصه دردش آگاه می‌شد و یا دست کم دچار سوءظن می‌گشت و پایان زندگیش را در میان دلهره می‌گذرانید. آنچه مایه تاسف ما بود این است که اشتباه پزشکان ما را گول زد؛ وگرنه دلخوشی مامان نخستین موضوع مورد علاقه ما می‌شد. محظورات چان و پوپت به حساب آورده نمی‌شد.من او را بیشتر می‌دیدم و برایش شادمانی‌ها می‌آفریدم

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات