منو
سبد خرید

مروارید

مروارید
درحال حاضر موجود نمی باشد
مروارید
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 142512 - 92/1
  • وزن: 0.40kg
0 ریال

مروارید

نویسنده: جان اشتاین بک
مترجم: محمدجعفر محجوب
ناشر: آرمان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 209
اندازه کتاب: رقعی سلفون - سال انتشار: 1353 - دوره چاپ : 5

کمیاب  - کیفیت : درحد نو _ نو

 

مروری بر کتاب

مصور

در آن شهر، تمام مردم داستان مروارید بسیار درشتی را برای هم نقل می کنند.این داستان شامل پیدا شدن این مروارید و از بین رفتن مجدد آن و حاوی شرح زندگانی کینو صیاد مروارید و زنش خوآنا و بچه شیرخوارش کویوتیتو می باشد.

زندگی ماهیگیران به دریا گره خورده است. آن‌ها بیش از آن‌که با خشکی مانوس باشند، دل به دریا سپرده‌اند. دریا برای آن‌ها منبع معاش است. هر روز که به صید می‌روند، آرزو می‌کنند که دریا با آن‌ها بخشنده باشد و دست‌خالی برشان نگرداند. با این‌که طبیعت بی هیچ ‌چشم‌داشتی به صیادان می‌بخشد ولی طمع انسان‌ها دردسرهای بی‌شماری به همراه دارد که شرحی از آن را اشتاین بک در کتاب مروارید روایت کرده است.

ماهیگیری به نام کینو Kino با همسر و فرزندش زندگی می‌کند. با این‌که فقر به زندگی آن‌ها سایه انداخته اما در عوض مهر و محبت اعضای خانواده، قلب‌شان را گرم می‌کند. تا این‌که اتفاقی باعث بیماری فرزند کوچکشان می‌شود. آن‌ها دربه‌در دنبال پزشکی برای درمان بچه‌شان می‌گردند اما هیچ پزشکی حاضر نمی‌شود فرزندشان را معالجه کند، چون پولی ندارند و خیلی فقیر هستند.

کینو با درماندگی به دریا پناه می‌برد تا با صید مرواریدی هزینه‌ی درمان فرزندش را تامین کند. بخت با او همراه است و او می‌تواند بزرگترین مرواریدها را شکار کند. اما برخلاف انتظار او مشکلات دیگری بر سر راهش قرار می‌گیرد. جان اشتاین بک نویسنده‌ی مشهور آمریکایی در این کتاب بخشی از زندگی سرخ‌پوستان آمریکایی را در خلال وقوع ماجراهایی متنوع شرح داده است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات