كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
مرقد آقا

مرقد آقا
نویسنده: نیما یوشیج
ناشر: مرجان
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 119
اندازه کتاب: رقعی سلفون - سال انتشار: 1349 - دوره چاپ: 2 
کد کتاب: 65874

کمیاب یا دست دوم - کیفیت : در حد نو

مروری بر کتاب 

قصه مرقد آقا در سال 1309 نوشته شده و داستان ساده و دلنشین و در عین حال طنز آمیزی دارد که ریشه از قرن 8 هجری میگیرد. حکایت تعصبات و جهل عوام منطقه ای آشناست که در این میان همیشه عده کمی پیدا میشوند که با آگاهی از سادگی مردم عامی، عقاید مذهبی شان را به سوی خرافاتی ابلهانه می رانند. 
در این داستان طنز آمیز آنچه که جالب است تراژدی زندگی ستار است. ستار که در ابتدا خود باعث بوجود آمدن یک اعتقاد کاذب در بین عوام میشود و بعد عوام فریبی ،از این اعتقاد کاذب مردم استفاده میکند و در اخر خود ستار قربانی این حادثه میشود. 

حالا دیگر در این زمستان به یک گوسفند می ارزید. یک سال و چیزی متجاوز گذشته بود. پاره چوب کوچک پس از این همه حرف، زخم هایش به چین های صاف و منظم تبدیل یافته، بسیار قشنگ به نظر می آمد. از ظاهر آن زیبائی مخفی، شناخته می شد...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

مرقد آقا

  • ناشر: مرجان
  • کد کتاب: 65874 - 110/8
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: نیما یوشیج, علی اسفندیاری, داستان های فارسی