منو
سبد خرید

مردی که هیچ زنی دوستش نداشت

مردی که هیچ زنی دوستش نداشت
-12 %
مردی که هیچ زنی دوستش نداشت
  • موجودی: موجود
  • مدل: 144330 - 105/5
  • وزن: 0.20kg
290,000 ریال
330,000 ریال

مردی که هیچ زنی دوستش نداشت

نویسنده: مهدی فرد قادری
ناشر: فارابی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 1200
اندازه کتاب: رقعی کوچک - سال انتشار: 1399 - دوره چاپ: 1


مروری بر کتاب

«مردی که هیچ زنی دوستش نداشت» رمانی جنایی و عاشقانه است که هم چون حدیث نفسی شخصی با پرش های زمانی و مکانی ، جنایتی فجیع را از زبان قاتل روایت می کند. قاتلی که در طول زندگی اش به زنان زیادی دلبسته و مهر ورزیده ولی همیشه سرخورده بازگشته است.
«مردی که هیچ زنی دوستش نداشت» پر از جزئیات و سرک کشیدن به دقیقه های ریز و درشتی ست که به دلیل خاصیت تصویرپردازی اش – برآمده از ذهن نویسنده ی سینماگر کتاب – در ذهن مخاطب به وضوح باقی می ماند. ژانرهای مختلف قصه گویی همواره در ادبیات داستانی ما اندک بوده اند. پرداختن به ژانر جنایی، با توجه به نیازی که در پردازش وجوه مختلف روانشناختی، فلسفی و جامعه شناختی آدم ها و قصه دارد، بسیار سخت و دشوار است و به همین دلیل نمونه های خوب این ژانر در رمان‎ نویسی فارسی بسیار کم هستند.
«مردی که هیچ زنی دوستش نداشت» با تنوع شخصیت ها، زمان ها، مکان ها و وقایعش، به خوبی حرکت ذهنی شخصیت داستان را بر بستر داستانی جذاب و پرکشش نشان داده و روایت می کند که چگونه از مردی عاشق، در گذر زمان، جنایتکاری بی رحم ساخته می شود.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات