كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
مردی بالای صلیب

مردی بالای صلیب

نویسنده: میکا والتاری
مترجم: ذبیح الله منصوری
ناشر: نگارستان کتاب
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 517
اندازه کتاب: وزیری سلفون - سال انتشار: 1393 ~ 1386- دوره چاپ: 13 ~ 9

 

مروری بر کتاب

نویسنده کتاب کوشیده است، تا با ارائه شواهد معتبر تاریخی بر پایه اقوال حواریون و متون اناجیل، تصویر روشنی از سرگذشت دوران رسالت عیسای مسیح را بدان گونه که در منابع مسیحیت وجود دارد، در قالب داستانی دلکش و گیرا، و با زبانی ساده و عاری از پیرایه و آرایه ادبی ارائه دهد.

این کتاب اثری است تحقیقی از میکا والتاری نویسنده فنلاندی و پژوهشگر مسائل تاریخی و چنان که از آن پیداست وقایع تاریخی که در این کتاب به رشته تحریر درآمده، به دوران رسالت عیسی مسیح در سرزمین فلسطین اختصاص دارد و محتوای آن بر مبنای اسلوب داستان نویسی روایی استوار است.

روایتگر این داستان جوانی است رومی که به تابعیت از سنت مذهبی رومیان به پرستش خدایان ساختگی اعتقاد داشته، تحت تاثیر مظلومیت و بی گناهی مصلوب و نورانیت و صفای چهره تابناک وی و برخورد شجاعانه در برابر مرگ، پرتویی الهی بر دلش می تابد و شیفته بی قرار حقیقت رسالتی می شود که عیسای مصلوب دعوت آن را از جانب حق بر عهده داشته است.

روی این اصل تصمیم می گیرد برای کشف حقیقت و آشنایی با رموز رسالت و اسرار ملکوت عیسی دست به تلاش گسترده ای بزند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

مردی بالای صلیب

  • 900,000ریال
  • 800,000ریال

برچسب ها: میکا والتاری, ذبیح الله منصوری, داستان های مذهبی, داستان های فنلاندی, داستان های تاریخی, مسیحیت, مسیح, کتاب مردی بالای صلیب