دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

مدیریت مشارکتی بهینه

مدیریت مشارکتی بهینه

نویسنده: سینتیا دی. اسکات , دنیس تی. جف
مترجم: شهناز منظهری , محمدرضا منتظری
ناشر: نسل نواندیش
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 154
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1387 - دوره چاپ:

 

مروری بر کتاب

راهنمایی برای موفقیت

سازمان های امروزی از یک طرف تحت فشار زیادی قرار دارند و از طرف دیگر با فرصت های باور نکردنی مواجه هستند.از بیرون با رقابت جهانی، تغییرات سریع غیرقابل باور، تقاضای تقسیم مجدد منابع محدود، و تغییراتس ریغ غیرقابل باور، تقضایا تقسیم مجدد محدود، و تغییرات بدون وقفیه ی تکنولوژی مواجه است، افراد ممکن سات از درون درس ازمانی که از آنها کار بیشتری می خواهد در حال یکه مدام قوانین بازی را تغییر می دهد احساس خستگی، گرفتارشدن و از پای درآمدن کنند.

از لحاظ داخلی نیز آن‌جا که کارکنان به علت تقاضاهای جدید و تغییر در قوانین از سوی سازمان احساس خستگی، گرفتار شدن و ناتوانی می‌کنند خواستار رک‌گویی، صداقت بیش‌تر در به نتیجه رساندن کارهای خود و معنی‌دار شدن دستورات سازمان می‌شوند. در این میان کسی که به علت مشکلات خارجی، پاسخ‌گویی به مدیران ارشد و تنظیم یک تیم کاری برای فعال‌سازی سازمان، زیر فشار قرار گرفته، مدیر است؛ در حالی که؛ یک گروه توانمند، با انگیزه و خوب سازمان‌داده شده می‌تواند روی موفقیت سازمان تاثیر مثبت و موثری داشته باشد. لغت مدیریت مشارکتی بهینه چیزی فراتر از یک شعار است.

سوختی است تازه و جدید برای رشد و شکوفایی محیط‌های کاری، در واقع پروسۀ ایجاد و ساخت یک محیط کاری با تمرکز، نظام بالا، و کارایی و قدرت مسئولیت نیازمند متفاوت عمل کردن مدیران سازمان‌ها است. کتاب پیش رو، برای آموزش مدیران در تفهیم موضوع و رهبری افراد طراحی شده است، به گونه‌ای که بتوانند محیط کاری مشارکت‌پذیری بسازند.به هرحال یک گروه توانمند با انگیزه و خوب سازمان داده شده می تواند روی موفقیت سازمان تاثیر مثبت و موثری داشته باشد.

فهرست

• مسیر منتج به مدیریت مشارکتی بهینه
• از ساختار هرمی تا ساختار دایره ای
• سه مسیر به سمت مدیریت مشارکتی بهینه
• ایجاد انگیزه از طریق خودباوری
• ترویج رابطه های همکاری گزینی
• بنیان نهادن رهبریتی گره گشا
• و...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات