دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

مدیریت مالی

مدیریت مالی

نویسنده: غلامرضا سلیمانی - علیرضا پاکدین
ناشر: دانشگاه الزهرا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 316
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1391 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

ارتقای جایگاه مفاهیم مدیریت مالی در دهه­های اخیر، منجر به پیشرفت بازار سرمایه و ارائه نوآوری­هایی در ابزارهای مالی شد، این امر سبب بسط موضوعات مالی در بین متخصصان و دانشجویان گردید. ضرورت نگارش کتابی در این زمینه که بتواند سه ویژگی مهم را دارا باشد، حس می­شد. یکی از ویژگی­های متمایز کتاب مدیریت مالی، به­روز بودن و ارائه جامع کلیه مفاهیم ضروری در حوزه مالی است که سعی شده از ارائه مفاهیم غیرضروری در کتاب خودداری شود.

ویژگی دوم، طرح مفاهیم به زبان ساده، مختصر و در عین حال فراگیر می­باشد. ویژگی سوم، نوآوری­هایی است که در انتخاب فـصول، ارائه مطلب، مسائل کاربردی، توابع مالی در اکسلو مفاهیم اسلامی با توجه به اقتضای هر فصل مشاهده می­شود. مجموعه حاضر مشتمل بر نه فصل است. 

این کتاب برای مدیران و علاقه­مندان به مباحث مدیریت مالی و سرمایه­گذاری بالاخص دانشجویان رشته­های مدیریت، حسابداری، اقتصاد و بانکداری تدوین شده است. همچنین می­تواند به­عنوان منبع در دروس مدیریت مالی و سرمایه­گذاری مورد استفاده قرار گیرد.


فهرست

مدیریت مالی چیست
هدف مدیریت مالی
تئوری نمایندگی
دارایی مالی و دارایی مشهود
بازار مالی و نقش آن
طبقه بندی بازارهای مالی
و....

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات