كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
مدیریت خشم

مدیریت خشم

نویسنده: پاتریک ام ریلی
مترجم: مریم زارع - سعید ایمانی - محمد افتخاری
ناشر: قطره
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 100
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1391 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

برای مبتلایان به سوءمصرف مواد مخدر و مشکلات مربوط به سلامت روان

راهنمای شناختی ـ رفتاری

خشم یکی از عواطف طبیعی است که در همه¬ی افراد و حتی جانوران وجود دارد که می‌تواند به صورت کاملاً طبیعی یا مخرب ابراز شود. خشم توسط عوامل بیرونی مانند شکست، پایمال شدن حق فرد و ... و عوامل درونی شامل یک سری باورها و افکار مثل یادآوری یک خاطره و ... برانگیخته می‌شود.

خشم می‌تواند بر وضعیت روانی فرد تأثیر منفی داشته باشد و باعث تخریب عملکرد بین‌فردی، شغلی، خانوادگی و ... شود و نه تنها سلامت روان فرد را به خطر می‌اندازد بلکه سبب مشکلاتی در روابط بین‌فردی و اجتماعی می‌شود. بد نیست بدانید که با سوءمصرف مواد و الکل خشونت اجتناب‌ناپذیر است.

کتابی که پیش روی شماست به درمانگران و متخصصان بالینی کمک می‌کند تا با استفاده از راهنمای عملی جهت کمک به بیماران‌شان که با مشکلات خشم درگیرند، مهارت‌هایی را به آن‌ها آموزش دهند که در بهبود وضعیت روانی فرد و سلامت روان آن‌ها مؤثر است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

مدیریت خشم

  • ناشر: قطره
  • کد کتاب: 74124 -36/5
  • موجودی: در انبار
  • 100,000ریال
  • 80,000ریال

برچسب ها: پاتریک ام ریلی, مریم زارع, سعید ایمانی, محمد افتخاری, روانشناسی خشم, مواد مخدر, روانشناسی اجتماعی, خشونت, کتاب مدیریت خشم