كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
مدیریت حفاظتی فن آوری های نوین

مدیریت حفاظتی فن آوری های نوین

نویسنده: ناصر کامیار
ناشر: دانشکده اطلاعات
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 395
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1397 - دوره چاپ: 1 

 

مروری بر کتاب 

با ظهور و رشد فن آوری های نوین ، فضای سایبر یکی از ارکان اساسی اداره جوامع امروزی به شمار می رود. عرضه بخش بزرگی از خدمات عمومی و سهولت و سرعت انجام کار و امکانات گسترده فضای سایبری و فن آوری اطلاعات آن را به مهم ترین عرصه برای فعالیت سرمایه های ملی تبدیل نموده است. اسناد و مدارک طبقه بندی شده هر کشور جزء دارایی های با ارزش آن محسوب شده و حفاظت از آنها بر مبنای دلایلی عقلی و قانونی اجتناب ناپذیر بوده و یکی از وظایف واحدهای مسئول در این رابطه می باشد ، زیرا افشای آنها و دسترسی افراد غیر مجاز به ویژه دشمنان ، رقبا و کسانی که به هر دلیلی به دنبال سوء استفاده از آن اسناد و اطلاعات می باشند ضربات جبران ناپذیری به اساس حکومت ، منافع ملی ، منافع کشور و یا یک سازمان وارد می کند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

مدیریت حفاظتی فن آوری های نوین

  • 0ریال

برچسب ها: ناصر کامیار, حفاظت اطلاعات, جامعه شناسی اطلاعاتی, جامعه شناسی سیاسی, علوم سیاسی, منابع اطلاعاتی الکترونیکی, کتاب مدیریت حفاظتی فن آوری های نوین