كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
مدیریت تحلیل اطلاعات در سازمان های اطلاعاتی

مدیریت تحلیل اطلاعات در سازمان های اطلاعاتی

نویسنده: غلامرضا سعادت - مهدی پیروز
ناشر: دانشکده اطلاعات
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 674
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1396 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

در کتاب پیشرو تلاش شده است تا با تکیه بر دو موضوع، تحلیل اطلاعاتی مورد مداقه و بسط علمی و مفهومی قرار گیرد. این دو موضوع عبارتند از
روش های تحلیل اطلاعات و فرایند مدیریت تحلیل اطلاعات.
هدف بخش اول از کتاب، معرفی اطلاعات یعنی محصول حاصل از جمعآوری، ارزیابی، تحلیل،یکی کردن و تفسیر اطلاعات مربوط به یک کشور خارجی یا منطقه ای عملیاتی بر اساس دو معیار است:

1- هدف اصلی تولید این اطلاعات مثل قالب آن
2- موضوع مورد بررسی.
این اشکال اساسی و حوزه های موضوعی اطلاعاتاستراتژیک در زیر به طور خلاصه شرح داده شده است تا تاکیدی باشد برگستره ی انواع بالقوه ی تحقیق، که ممکن است برای اثبات اطلاعات استراتژیک مورد نیاز باشد.
در بخش دوم تلاش شده است تا روش های تحلیلی و فرایند مدیریت آن در سازمان های اطلاعاتی به بهره جستن از مثال های عملیاتی ارائه شود. تکیه بر تجارب تاریخی و مطالعات موردی از جمله موضوعات محوری در این بخش است تا به صورت عملیاتی، موارد به خواننده تقدیم شود .

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

مدیریت تحلیل اطلاعات در سازمان های اطلاعاتی

  • 430,000ریال

برچسب ها: غلامرضا سعادت, مهدی پیروز, ضد اطلاعات, ضد جاسوسی, علوم سیاسی, سازمان های اطلاعاتی, روش شناسی, مدیریت اطلاعات, کتاب مدیریت تحلیل اطلاعات در سازمان های اطلاعاتی