كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 كد 139902 با تخفيف پنج درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان خرداد ماه جاری تقديم مي گردد.
مخمر ؛ فیزیولوژی و بیوتکنولوژی

مخمر ؛ فیزیولوژی و بیوتکنولوژی

​مترجم: گریم ام واکر
مترجم: پیمان پورنیا - رضا کچوئی
ناشر: جعفری
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 484
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1391 - دوره چاپ: 1 


مروری بر کتاب

این کتاب مرجعی کامل است که نه تنها دانشجویان کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری زیست پزشکی را مخاطب قرار می دهد ، بلکه اثبات خواهد کرد که منبع ارزشمندی از اطلاعات برای محققان و تکنولوژیست های مخمر خواهد بود.

مخمرها اولین میکرو ارگارنیسم های صنعتی جهان هستند. علاوه بر کاربرد وسیعشان در تولید مواد غذایی ، نوشیدنی ها و مواد داروئی ، مخمرها نقش مهمی به عنوان مدل سلول های یوکاریوت در پیشرفت دانش ما در علوم بیولوژی و زیست پزشکی دارند.برای اینکه بیوتکنولوژی مدرن بتواند از فعالیت های مخمر به صورت کامل استفاده کند ، ضروری است که جنبه های مختلف فیزیولوژی سلول مخمر ارزیابی شود.

با این وجود در سال های اخیر ، دانش ما درباره پدیده های فیزیولوژیکی مخمر نسبت به ژنتیک و بیولوژی مولکولی آن عقب افتاده است.کتاب فیزیولوژی و بیوتکنولوژی مخمر از طریق مرتبط کردن جنبه های مهم فیزیولوژی با بیوتکنولوژی مخمر تعامل ایجاد می کند. فصل های این کتاب پوشش جامع و مناسبی از سیتولوژی ، تغذیه ، رشد و متابولیسم مخمر (جنبه های مهم فیزیولوژی سلولی مخمر) فراهم می کند که با کاربردهای عملی مخمرها در صنعت مرتبط است.

در فصل آخر مبانی بیوتکنولوژی سنتی ، مدرن و نو ظهور که درباره نقش مخمرها در تولید فرآورده های صنعتی و ارزششان در تحقیقات زیست پزشکی به صورت کامل بحث می کند ، مرور می شود.جنبه های مطرح در ژنتیک کلاسیک و مدرن مخمر و بیولوژی مولکولی به صورت کامل در فصول مرتبط آمده است.

 

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

مخمر ؛ فیزیولوژی و بیوتکنولوژی

  • ناشر: جعفری
  • کد کتاب: 71902 - 89/1
  • موجودی: در انبار
  • 185,000ریال

برچسب ها: گریم ام واکر, پیمان پورنیا, رضا کچوئی, زیست شناسی, پزشکی, قارچ, بیولوژی, مخمرها, شیمی, بیوشیمی, زیست پزشکی, کتاب مخمر ؛ فیزیولوژی و بیوتکنولوژی