منو
سبد خرید

مختصر مفاهیم و مبانی طراحی داخلی

مختصر مفاهیم و مبانی طراحی داخلی
مختصر مفاهیم و مبانی طراحی داخلی
  • موجودی: موجود
  • مدل: 107650 - 95/7
  • وزن: 0.30kg
120,000 ریال

مختصر مفاهیم و مبانی طراحی داخلی

نویسنده: علی محمد مصلحی
ناشر: فخراکیا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 84
اندازه کتاب: بیاضی - سال انتشار: 1387 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

طراحی از نماها و دکوراسیون داخلی ؛ مصور - برخی گلاسه و رنگی

آیا می دانید هر فضا و مکان داخلی تاثیر خاصی بر انسان ایجاد می کند؟ آیا تاکنون برایتان پیش آمده که برای اولین بار وارد مکانی شوید و ناخودآگاه احساس آرامش و یا ناآرامی کنید؟ (اگر از قبل ذهنیت مثبت یا منفی از این مکان نداشته باشید) بدون شک مهمترین دلیل این حالات از بابت طراحی و دکوراسیون نما داخلی موفق و یا بالعکس آن مکان می باشد.

امروزه طراحی داخلی بخصوص نماها و دکوراسیون از اهمیت ویژه ای برخوردار است، البته معماری داخلی از دیرباز یکی از مسائل مهم معماران محسوب می شده است. به هر صورت طراحی داخلی یک هنر زیبای مستقل و ضروری دنیای امروز می باشد.

این کتاب شما را با ابزار، خطوط، بافت ها، اجزای نماهای داخلی، اصول، پرسپکتیو، نور پردازی و... این هنر آشنا می کند. در ضمن یکی از ویژگی های این کتاب تصاویر برگزیده آن است زیرا برای بیشتر آشنا شدن جنبه های علمی و کاربردی کتاب، سعی شده که این طرح ها از طرح های ویژه آموزش و قابل تفکیک انتخاب گردد. امید است این کتاب مورد استفاده بهینه و مطلوب هنرمندان و دانش پژوهان این هنر قرار گیرد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات