منو
سبد خرید

مختصر تاریخ مصور جهان

مختصر تاریخ مصور جهان
درحال حاضر موجود نمی باشد
مختصر تاریخ مصور جهان
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 138154 - 56/1
  • وزن: 0.70kg
  • UPC: 55 = 70
0 ریال

مختصر تاریخ مصور جهان

نویسنده: عبدالحسین سعیدیان
ناشر: علم وزندگی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 340
اندازه کتاب: وزیری سلفون - سال انتشار: 1371 - دوره چاپ: 2

کمیاب - کیفیت : درحد نو _ نو ؛ نوشته تقدیمی دارد


مروری بر کتاب 

مصور

در بخش‌های مختلف این کتاب ارزشمند، تاریخ تمدن مصر باستان یا دوره‌های مهم نهضت‌هایی همچون اصطلاحات مذهبی اروپای قرن هفدهم یا انقلاب صنعتی سده‌ی نوزدهم  ، تمدن های باستانی ، تاریخ جهان ، آشنایی با دانشمندان و فلاسفه و ...روایت شده است. بخش‌های دیگر برش‌هایی بسیار کوتاه‌تر از تاریخ، مثل جنگ داخلی انگلستان یا انقلاب روسیه، را به تصویر می‌کشند.

عبدالحسین سعیدیان متولد ۱۳۱۰، دارای کارشناسی ارشد مطالعات و تحقیقات اجتماعی از دانشگاه تهران و عضو پیوسته انجمن جامعه شناسان ایران است که از سال ۴۸ تا ۱۳۷۴ در دانشگاه های مختلف تدریس کرده است. وی از سال ۱۳۵۸ تا ۱۳۷۳ مدیر مسئول و سردبیر مجله علم و زندگس بوده است و به زبان های انگلیسی و عربی نیز تسلط دارد.

از سال ۱۳۴۲ تاکنون بیش از بیست جلد کتاب ترجمه و تألیف کرده که برخی از آنها بارها تجدید چاپ شده است. دایره المعارف نو (دوره پنج جلدی)، دایره المعارف شهرهای جهان، شناخت شهرهای ایران، دایره المعارف دانش و تکنیک (ترجمه با همکاری دیگران)، تاریخ مصور جهان (ترجمه با همکاری سه مترجم)، آثار نقاشان جهان شامل سه هزار تابلوی نقاشی دنیا (چهارزبانه)، مردمان جهان مردمان ایران، دایره المعارف عمومی الفبایی دو جلدی، کشورهای جهان سرزمین و مردم ایران از جمله آثار ترجمه و تألیفی سعیدیان است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات