منو
سبد خرید

محمد پیغمبری که از نو باید شناخت

محمد پیغمبری که از نو باید شناخت
-19 %
محمد پیغمبری که از نو باید شناخت
  • موجودی: موجود
  • مدل: 125739 - 93/4
  • وزن: 1.00kg
1,050,000 ریال
1,300,000 ریال

محمد (ص) پیغمبری که از نو باید شناخت 

نویسنده: کنستانتین ویرژیل گئورگیو
مترجم: ذبیح الله منصوری
ناشر: خواندنیها
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 405
اندازه کتاب: وزیری گالینگور - سال انتشار: 1344 - دوره چاپ : 3

کمیاب - کیفیت :صفحات درحد نو ؛عطف کتاب چسب خوردگی دارد

 

مروری بر کتاب 

کتاب محمد پیغمبری که باید از نو شناخت، از جمله آثاری است که درباره پیامبر اسلام نوشته شده است و نویسنده کتاب، کنستان ویرژیل گئورگو، در بین نویسندگان اروپا - آمریکایی یکی از کسانی است که راجع به زندگی حضرت محمد (ص) به تحقیق و مطالعه پرداخته است.

«محمد (ص) پیغمبری که از نو باید شناخت»، کتابی است در مورد زندگانی پیامبر (ص) در این اثر بنابر آنچه که در مقدمه آن با نام (درباره کتاب) آمده، قرآن و پیغمبر اسلام (ص) ومسلمانانی که به نسل جوان و سالخورده معرفی می شود با آنچه از زمان دیگران تا کنون شنیده و خوانده شده فرق دارد.

نویسنده سیره پیامبر (ص) را به صورت علمی و تحقیقی مورد بحث و بررسی قرار داده به طوری که شخصیت جدید برجسته ای به پیغمبر اسلام و مسلمانان صدر اسلام داده یکی از خصوصیات این کتاب آن است که به صورت ساده و روان مطالب را آورده که برای خواننده بسیار شیرین است به طوری که از خواندن ملول و خسته نمی شود این اثر توسط «ذبیح الله منصوری» به فارسی ترجمه شده است.

محمد بن عبدالله یک رنجبر به معنای واقعی بود. دربین مشاهیری که در دوره طفولیت و آغاز جوانی رنج برده اند هیچکس را نمی توان یافت که به اندازه پیغمبر اسلام در کودکی و جوانی رنج برده باشد.

وقتی پیغمبر مسلمین چشم به دنیا گشود پدرش را از دار دنیا رحلت کرده بود و...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات