کتاب محبت زنان و کودکان در سیره پیامبر (ص) فروشگاه اینترنتی آی کتاب :  iketab کتاب اسلام انتشارات طوبای محبت

محبت زنان و کودکان در سیره پیامبر (ص)

نویسنده: حبیب الله فرحزاد
ناشر: طوبای محبت
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 288
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1391 - دوره چاپ: 4


مروری بر کتاب 

سیره پیامبر (ص)

بزرگترین عامل یگانگی کیمیای محبت است و اصلاح همه جوامع از کوچکترین آنها یعنی خانواده تا بزرگترین آنها، همه وامدار این کیمیاست و برای دست یافتن به جامعه‌ای ایده‌آل و متعالی، ناگزیر باید در جهت رشد و تعالی جوامع کوچک که خانواده ها هستند تلاش نمود و رمز دستیابی به این تعالی، حاکمیت روابط محبت آمیز بین اعضای خانواده است و محبت به همسر و فرزندان از دستمایه‌های یک زندگی سالم و بالنده است.

کتاب فوق در دو بخش «محبت زنان» و «محبت کودکان» تنظیم شده است و نویسنده با اشاره به اینکه خانواده یکی از بنیادی‌ترین نهادهای اجتماعی است، می‌نویسد: هر چند خانواده جامعه کوچکی به شمار می‌آید ولی از آن جهت که هر جامعه بزرگ از مجموعه خانواده‌ها فراهم آمده است، دارای اهمیت فراوانی است.

وی تاریکی برخی خانه‌های باشکوه اما بی‌روح، و گریزان بودن فرزندان از خانه و میل و شوق نداشتن همسران به یکدیگر را به دلیل فقدان محبت و جاذبه عشق می‌داند و می‎نویسد: مهر و محبت میان اعضای خانواده، یکی از عوامل بسیار مهم جذابیت و گرمی کانون خانواده است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

محبت زنان و کودکان در سیره پیامبر (ص)

  • 130,000ریال
  • 90,000ریال

برچسب ها: حبیب الله فرحزاد, اخلاق اسلامی, معارف اسلامی, حدیث, سیره پیامبر, اسلام, کتاب محبت زنان و کودکان در سیره پیامبر (ص)