كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
محاق

محاق

نويسنده: منصور كوشان
ناشر: شيوا
زبان كتاب: فارسي
تعداد صفحه: 160
اندازه كتاب: رقعی - سال انتشار: 1369 - دوره چاپ: 1

کیفیت : در حد نو 


مروری بر کتاب

منصور کوشان در دی‌ماه سرد و پربرف سال ۱۳۲۷ در شهر تاریخی اصفهان به دنیا می‌آید. کودکی و نوجوانی‌یش در همان‌شهر می‌گذرد، وارد دانش‌گاه می‌شود، اما تحصیل در رشته روان‌شناسی را نیمه‌تمام باقی می‌گذارد.

"محاق" به معنای پوشیدگی است و ماه در سه روز از هر برج پنهان می‌‌شود. این پوشیدگی حالت رازدار استثنائی ایجاد می‌کند. چون در عین پنهان بودن وجود دارد. ماه داستان من، بهرام نیز هم هست، هم نیست. البته "محاق" وجه‌های دیگری هم در این رمان دارد که دریافتش برعهده خواننده است.

"صبوحی" شرابی است که در صبح نوشیده می‌‌شود و آدمی را از حالت خمودی بیرون می‌‌آورد و به سوی هوش‌یاری می‌برد. شخصیت داستان خواب صبوحی نیز در حالت خواب و بیداری است و در یک لحظه کوتاه تمام حادثه‌های داستان برای او اتفاق می‌افتد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

محاق

  • ناشر: شیوا
  • کد کتاب: 86787 - 23/3
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: منصور كوشان, داستان های کوتاه فارسی, کتاب محاق