کتاب مجموعه کبیر ؛ از خاتم الانبیا (ص) تا خاتم الوصیا (عج) فروشگاه اینترنتی آی کتاب :  iketab کتاب اسلام انتشارات آفرینه

مجموعه کبیر ؛ از خاتم الانبیا (ص) تا خاتم الوصیا (عج)

ترجمه و تدوین : کاظم عابدینی
ناشر: آفرینه
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 1280
اندازه کتاب: وزیری سلفون - سال انتشار: 1389 - دوره چاپ: 7

 

مروری بر کتاب

شامل متن کامل : نهج البلاغه ، نهج الفصاحه ، صحیفه سجادیه ، صحیفه مهدیه

از آن جا که مسلمانان و بخصوص شیعیان همواره گرایش شدیدی نسبت به مطالعه ی متون مرجع اسلامی از خود نشان می دهند، در اختیار گذاشتن متونی چون نهج البلاغه، نهج الفصاحه و صحیفه ی سجادیه و مهدیه به صورتی که به راحتی قابل حمل و دسترسی باشد، بسیار اهمیت دارد.

در این نوشتار مجموعه‏ ای از روایات، ادعیه، نمازها و اذكار رسیده از پیامبر اكرم (ص)، حضرت علی (ع)، امام سجاد (ع) و حضرت مهدی (عج) گردآوری شده و فرهنگی موضوعی از دو كتاب نهج‏ البلاغه و نهج ‏الفصاحه ارایه شده است. در خصوص صحیفه مهدویه كلیه روایات و ادعیه‏ای كه از امام زمان رسیده است تحت عنوان صحیفه مهدویه بیان شده و كتابی مدون به نام صحیفه مهدویه وجود ندارد و عنوان مذكور را گردآورنده به آن داده است. نویسنده فهرستی تفصیلی از متن نهج ‏البلاغه (خطبه ‏ها، نامه ‏ها و كلمات قصار امام علی) و نهج ‏الفصاحه ارایه كرده است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

مجموعه کبیر ؛ از خاتم الانبیا (ص) تا خاتم الوصیا (عج)

  • ناشر: آفرینه
  • کد کتاب: 91064 - 110/2
  • موجودی: در انبار
  • 420,000ریال
  • 340,000ریال

برچسب ها: کاظم عابدینی, نهج البلاغه, نهج الفصاحه, صحیفه سجادیه, صحیفه مهدیه, اخلاق اسلامی, شیعه, امام زمان, امام سجاد, امام علی, حضرت محمد (ص), کتاب مجموعه کبیر ؛ از خاتم الانبیا (ص) تا خاتم الوصیا (عج)

google-site-verification: google3f7c2c2bf3754fb6.html