كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
مجموعه سه داستان؛ کولی ها، خشکسالی و سفر

مجموعه سه داستان؛ کولی ها، خشکسالی و سفر

نویسنده: فرهاد عزتی زاده
ناشر: پیوند
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 32
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1357 - دوره چاپ: 1

کمیاب - کیفیت : در حد نو

 

مروری بر کتاب

فرهاد عزتی زاده کلاس پنجم دبستان است. 12 سال را تمام ندارد. نوشتن را از دو سال پیش شروع کرده، در نوشتن وسواس عجیبی دارد. هر نوشته ای او را راضی نمیکند. بسیار کنجکاو و ذهن فعالی دارد. زیاد می خواند، در خواندن و اطرافش و مسائلی که برایش مطرح می شود تعمق می کند.

این نوشته ها، از میان نوشته های زمستان 2536 انتخاب شده و میتوان گفت بازنویسی این نوشته ها در کتاب حاضر تقریبا بدون دستکاری می باشد. غیر از اغلاط املایی و بندرت، نکات دستوری و نقطه گذاری، سعی شده است بازنویسی مجدد، کپی دست نوشته ی اصلی خود عزتی زاده باشد، تا اصالت اثر حفظ شود.

رعایت نکردن بعضی نکات دستوری و فصل بندی ها از جانب نویسنده در بازنویسی دوباره در این دفتر دستکاری نشده است. باشد در آینده درخت تناوری شود، که خواننده ها فکر نکنند مثلا آنرا یک نویسنده تازه کار نوشته.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

مجموعه سه داستان؛ کولی ها، خشکسالی و سفر

  • ناشر: پیوند
  • کد کتاب: 109002 - 8/1
  • موجودی: در انبار
  • 120,000ریال

برچسب ها: فرهاد عزتی زاده, داستان های کوتاه فارسی, کتاب های نایاب, کتاب مجموعه سه داستان؛ کولی ها، خشکسالی و سفر