مجموعه آلفرد هیچکاک و سه کارآگاه 1 ؛ شش جلدی با قاب

مجموعه آلفرد هیچکاک و سه کارآگاه 1 ؛ شش جلدی با قاب

نویسنده: گروه نویسندگان
مترجم: سحر قدیمی - مجتبی عبدالله نژاد
ناشر: هرمس
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 1001
اندازه کتاب: پالتویی - سال انتشار: 1395 ~ 1387 - دوره چاپ: 2

 

مروری بر کتاب 

مجموعه آلفرد هیچکاک و سه کاراگاه درباره ی سه کاراگاه به نام های ژوپیتر جونز قد کوتاه قوی هیکل و تقریبا چاق است و کاراگاه دوم پیت کرنشاو ، قد بلند و اندامی ورزیده دارد و کاراگاه سوم باب اندروز ، لاغر و بیشتر اهل مطالعه است. آنها در راکی بیچ در کالیفرنیا زندگی می کنند منطقه ای کوچک در ساحل اقیانوس آرام که با هالیوود فاصله چندانی ندارد.

قرارگاه آن ها کاروان خانگی متحرکی است که در محوطه کالاهای اسقاطی هوشمندانه از انظار پنهان شده است. این سمساری منحصر به فرد متعلق به عمو و زن عمو ژوپیتر است که ژوپیتر با آنها زندگی می کند. این سه کاراگاه معماهای پیچیدهای را حل می کنند و در مواقع خطر از پلیس راکی بیچ کمک می گیرند تا کمکشان کند.

این کتاب و دیگر کتاب های از این مجموعه بسیار هیجان انگیز است و هر لحظه از داستان اتفاقی تازه می افتد و حدس پایان داستان بسیار مشکل و حتی میتوان گفت غیر ممکن است. هوش ژوپیتر در حل معماها و شجاعت پیت و تحقیق های راه گشای باب باعث می شود که شما تا داستان را تمام نکرده کتاب را زمین نگذارید.

در بعضی از قسمت های داستان شخصیت هایی که وارد داستان می شوند کمی تخیلی است و درک و هضم آنها مشکل است. و در پایان تمام داستان ها سه کاراگاه به دیدن آلفرد هیچکاک می روند و تمام ماجرا را برایش تعریف می کنند. یکی از قسمت های جالب آشنایی با خصوصیات مردمی است که در اطراف راکی بیچ زندگی می کنند که گاه به کمک سه کاراگاه می آیند و گاه بر علیه سه کاراگاه هستند. در کل اگر به داستان های هیجان انگیز که هر لحظه در آن اتفاقی تاز و معمایی تازه گشوده می شود علاقه دارید حتما این مجموعه را بخوانید.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

مجموعه آلفرد هیچکاک و سه کارآگاه 1 ؛ شش جلدی با قاب

  • ناشر: هرمس
  • کد کتاب: 42008
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: رابرت آرتور, سحر قدیمی, مجتبی عبدالله نژاد, داستان های امریکایی, داستان های پلیسی, کتاب مجموعه آلفرد هیچکاک و سه کارآگاه 1 ؛ شش جلدی با قاب