كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
مجله دانشمند ؛ از شماره دوم سال 1343 تا 1385

مجله دانشمند

زبان کتاب: فارسی
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1385 ~ 1343

کیفیت : عالی ~ درحد نو ؛ ارسال با باربری


مروری بر کتاب

مجلات صحافی شده دانشمند از شماره ۲ منتشر شده در سال ۱۳۴۳ تا سال ۱۳۸۵ ، مجلات سال های ۱۳۸۳ - ۸۴ و ۸۵ صحافی نمی باشد .

نخستین شماره دانشمند در تاریخ یکم آبان‌ماه سال ۱۳۴۲ و با شعار «سخنان نو از جهان تازه برای نسل جدید از دانش امروز و پژوهش فردا» منتشر گردید. صاحب امتیاز مجله، عفت عمیدی نوری و مدیران آن دکتر مصطفی الموتی و دکتر نصرالله شیفته بودند. دفتر نشریه نیز در خیابان فردوسی مقابل سفارت بریتانیا مستقر بود. دکتر شیفته سالهای بعد عنوان مدیرمسئول و سردبیر نشریه را نیز بر عهده گرفت.

ماهنامه دانشمند در سال ۱۳۶۲ توسط بنیاد مستضعفان مصادره گردید.از سال ۶۳ نام بنیاد به‌عنوان صاحب امتیاز در نشریه قید شده‌است. در این دوران آقای میرزایی تا تیر ۷۲؛ احمد فرمد تا اسفند ۷۵ و علیرضا کریمی تا سال ۸۶ مدیرمسئول و سردبیر این نشریه بوده‌اند. از این تاریخ به بعد یعقوب مشفق به عنوان مدیرمسئول و علی‌اکبر قزوینی به عنوان سردبیر دانشمند فعالیت داشته‌اند..

فهرست

شامل 46 مجلد صحافی شده

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

مجله دانشمند ؛ از شماره دوم سال 1343 تا 1385

  • کد کتاب: 87897 - 84/3
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: مجله ادبی, مجله فرهنگی, مطبوعات ایران, علمی عمومی, علمی, مجله دانشمند, کتاب مجله دانشمند ؛ از شماره دوم سال 1343 تا 1385