منو
سبد خرید

مجله داستان ؛ کتاب چهل و هفتم

مجله داستان ؛ کتاب چهل و هفتم
مجله داستان ؛ کتاب چهل و هفتم
  • موجودی: موجود
  • مدل: 137905 - 120/3
  • وزن: 0.45kg
120,000 ریال

داستان

ناشر: همشهری
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 200
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1389 - دوره چاپ: 1 

 

مروری بر کتاب 

مصور - کتاب چهل و هفتم

در دنیای ادبیات و داستان هر ماه اتفاقات فراوانی رخ می دهد. از به بازار آمدن آخرین رمان ها و مجموعه داستان های نویسندگان سرشناس ایرانی تا انتشار ترجمه آثار داستانی نویسندگان سایر نقاط جهان. از برپایی نمایشگاه های کتاب در ایران و جهان تا اعلام برندگان جوایز ادبی. از ظهور نویسندگان تازه و با استعداد تا پدیده شدن یک کتاب خاص و فروش پیش بینی نشده آن.

کتاب داستان همشهری معتبرترین منبعی است که در آن می توانید در جریان تمام این اتفاقات قرار بگیرید و این البته تنها آغاز کار است. مجموعه ای از بهترین داستان های ایرانی و خارجی برای تمام ذائقه ها یکی از بخش های اصلی این نشریه است. کتاب داستان همشهری در کنار این بخش ها از توجه به آنهایی که تازه دست به قلم شده اند و می خواهند مسیر نویسندگی را طی کنند نیز غافل نمانده است. مجموعه ای از توصیه های نویسندگان مشهور برای تازه کارها هم هر ماه یکی از بخش های عمده این نشریه است. نشریه ای که می خواهد لذت داستان خواندن را برای مخاطبان ایرانی اش بار دیگر زنده کند.

در بخش داستان علاوه بر داستان‌هایی از جریان اصلی (Main Stream) مجلهٔ داستان به داستان ژانر (معمایی، علمی-تخیلی، فانتزی و …) هم می‌پردازد. در این بخش هم به داستان‌های تألیفی و هم به داستان‌های ترجمه پرداخته می‌شود. در حوزهٔ تألیف، علاوه بر آثار نویسنده‌های مطرح و شناخته‌شده، آثار برگزیدهٔ نویسندگان جوان هم منتشر می‌شود. در بخش ترجمه نیز در کنار نویسندگان جهانی که در ایران شناخته شده‌اند از نویسندگان بزرگی که در ایران کمتر شناخته شده‌اند نیز آثار متعددی منتشر شده و این نویسندگان به مخاطب ایرانی معرفی شده‌اند.

بخشی از مجله که با عنوان روایت‌های کهن شناخته‌شده و روایت‌های داستانی را در متون کهن ادبی و تاریخی، ایرانی و اسلامی گردآوری می‌کند. روایت‌های داستانی تاکنون با سرصفحه‌هایی مانند روایت کهن، روایت در منبر، روایت در نامه، روایت در اعلان، روایت در سفرنامه، روایت در گزارش، روایت در خاطرات، روایت در سند و… منتشر شده‌است.

این شماره
بررسی زندگی و آثار علی موذنی می پردازد 
محمدرضا بایرامی
امیر مهدی حقیقت
داوود غفار زادگان
احمد کسایی پور
فیروزه گلسرخی
و...

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات