كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
مثلث اژدها

مثلث اژدها

نویسنده: چارلز برلیتز
مترجم: قدیر گلکاریان
ناشر: سمور
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 280
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1372 -
دوره چاپ: 5

 

مروری بر کتاب

با شنیدن نام مثلث اژد‌ها شاید ذهنتان به سمت مثلث برمودای معروف برود، اما اشتباه نکنید!این مثلث هم داستانی شبیه به مثلث برمودا دارد، اما در نقطه‌ای دیگر از این جهان پهناور و در میان آب‌های اقیانوس آرام حوادثی عجیب و غریب را رقم زده است.
مثلث اژدها متضاد مثلث شيطان يا مثلث برمودا است كه ساحل فلوريدا يكي از راس هاي آن ميباشد. يكي از راسهاي مثلث اژدها ساحل ژاپن است. اين دو مثلث تقريبا موازي و در جهت مخالف هم در جهان قرار دارند. مثلث اژدها نيز مانند مثلث برمودا در طي قرنها داستانهاي زيادي از اتفاقات ناخواسته و عجيب را رقم زده است.

حوادثی و اتفاقاتی بی نهایت عجیب که اگر بشنوید شاید مور مورتان شود!نام آن دریای شیطان یا مثلث اژدهاست، البته فرقی نمی‌کند نامش چه باشد، مهم این است که این ناحیه توسط مقامات و مسئولان منطقه ناحیه‌ای خطرناک معرفی شده و افراد اجازه تردد در آن منطقه را ندارند.مثلث اژد‌ها؛ منطقه‌ای شوم‌تر و بسیار مرموز‌تر از مثلث برمودا که در منطقه در اقیانوس آرام قرار گرفته است و یکی از مخوف‌ترین مناطق بر روی کره‌ی زمین محسوب می‌شود.

مثلث اژد‌ها یکی از دوازده منطقه‌ی جغرافیایی بر روی کره‌ی زمین می‌باشد که داری قوی‌ترین نیروی مغناطیسی است.دریای اژد‌ها منطقه‌ای بین کشور ژاپن و جزایر بونین است.این منطقه قسمت‌هایی از دریای فیلیپین را نیز شامل می‌شود.حوادثی که در دریای شیطان یا مثلث اژدها، بستگی به انتخاب شما دارد که کدام نام را ترسناک‌تر بدانید، حوادثی که تاکنون به خود دیده، به اندازه‌ی مثلث برمودا، عجیب است.در این منطقه نیز مانند مثلث برمودا دستگاه‌های ردیابی، قطب نماها، رادیو‌ها و انواع بی سیم‌ها و رادار‌ها دچار اختلال می‌شوند.در آن جا امواج بسیار بلندی هستند که از سه جهت می‌تازند و میلیارد‌ها تن آب خروشان و کف آلود را بالا می‌برند، برای این امواج بسیار آسان است بزرگ‌ترین کشتی‌ها را مانند حبابی بر آب نابود کنند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

مثلث اژدها

  • ناشر: سمور
  • کد کتاب: 109641 - 113/4
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: چارلز برلیتز, قدیر گلکاریان, علمی عمومی, شگفتی های جهان, عجایب جهان, داستان های تخیلی, داستان های انگلیسی, کتاب مثلث اژدها