کتاب مبانی طراحی گرافیک فروشگاه اینترنتی آی کتاب :  iketab کتاب هنر انتشارات سوره مهر

مبانی طراحی گرافیک

نویسنده: ایمی ای. آرنتسون
مترجم: حسام حسن زاده
ناشر: سوره مهر
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 468
اندازه کتاب: وزیری - سال انتشار: 1398 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

اگر در گرافیک تازه کار هستید یا حتی حرفه ای مشغول به کارید، این کتاب اصول و اساس طراحی گرافیک را با تصاویری گویا به شما یاد آور می شود . از طراحی گرافیک بسته بندی تا صفحه آرایی را در این کتاب عالی خواهید یافت...

تعریف هنر طراحی گرافیک در طول زمان بنا به انتظاری که از بازخوردهای بصری کارآمد در هر زمان است تغییر می‌کند و نو به نو می‌شود. در این میان مقتضیات زمان و چالش‌ها و تغییرات اجتماعی و سیاسی و به تبع آن تغییرات فرهنگی به طور مستقیم باعث ایجاد تعبیر و تعریفی نوظهور از هنر می‌شود تا جایی که در عصر حاضر باید پذیرفت که مفاهیم عمیق‌تر و گسترده‌تری مانند «ارتباط تصویری» خرده مفاهیم دیداری و نشانگان سنتی بصری را در خود هضم می‌کند و مفهوم ذهن آشنای «طراحی گرافیک» را به نوعی در دل خود مستتر دارد.

طراحی گرافیک یا گرافیک دیزاین فرآیند ارتباطات بصری، و حل مسئله از طریق استفاده از تایپ، فضا، تصویر و رنگ است. رشته طراحی گرافیک زیرمجموعه ارتباطات بصری و طراحی ارتباطات در نظر گرفته شده‌است، اما گاهی اوقات اصطلاح "طراحی گرافیک" می‌تواند به خاطر اشتراکات فنی پیچیده، به جای طراحی ارتباطات و ارتباط بصری استفاده شود.

طراحان گرافیک از روش‌های مختلف در ایجاد و ترکیب کلمات، نمادها و تصاویر به منظور خلق یک نمایش تصویری از ایده‌ها و پیام استفاده می‌کنند. طراح گرافیک ممکن است ترکیبی از تایپوگرافی، هنرهای بصری و تکنیک‌های صفحه‌آرایی را برای تولید یک نتیجه نهایی استفاده کند. طراحی گرافیک، اغلب به هر دو فرآیند (طراحی) که توسط آن ارتباط ایجاد شده‌است و محصولات (طرح) که تولید می‌شوند اشاره می‌کند.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

مبانی طراحی گرافیک

  • ناشر: سوره مهر
  • کد کتاب: 92341
  • موجودی: در انبار
  • 500,000ریال
  • 450,000ریال

برچسب ها: ایمی ای. آرنتسون, حسام حسن زاده, گرافیک, طراحی, طرح و نقش, هنر طراحی, کتاب مبانی طراحی گرافیک