كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
ما نیز مردمی هستیم : گفت و گو با محمود دولت آبادی

ما نیز مردمی هستیم : گفت و گو با محمود دولت آبادی

نویسنده: امیر حسن چهل تن - فریدون فریاد
ناشر: پارسی - چشمه
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 416
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1373 - دوره چاپ: 2

کیفیت :  درحد نو
 


مروری بر کتاب

گفت و گو با محمود دولت آبادی

دوازده سال از تاریخ این گفت و گو می گذرد، دوازده سالی که بیش از ظرفیتش تجربه در بر داشته است. با اینهمه این گفت و گو می خواهد خواننده را صادقانه در هیجان عاطفی و زودرس ناشی از کشفی ناگهانی و احساسی بی غرضانه شریک کند. برای ما دست کم نتیجه این بود که حقیقتی نیمه آشکار و مبهم، سریع تر از آنچه پیش بینی می شد به عریانی رسید.

این کتاب در پنج سالی که از چاپ نخست آن می گذرد، بحث ها و گفت و گوهای بسیاری را برانگیخته است که همه دلیلی است بر صمیمیت ما در ارائه عرصه ای روشن، بی غرض و صریح؛ نیز دلیلی بر آن است که توانسته است با سبک آزاد منشانه خود، سهمی در فضای تفاهم آمیز و آزاد در مناظره و گفت و گو بین صاحبان قلم داشته باشد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

ما نیز مردمی هستیم : گفت و گو با محمود دولت آبادی

  • ناشر: چشمه
  • کد کتاب: 103263- 116/6
  • موجودی: در انبار
  • 200,000ریال
  • 135,000ریال

برچسب ها: محمود دولت آبادی, امیر حسن چهل تن, فریدون فریاد, مقالات ادبی, نویسندگان ایرانی, نقد ادبی, کتاب ما نیز مردمی هستیم : گفت و گو با محمود دولت آبادی