كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
ما در برابر شما

ما در برابر شما


مروری بر کتاب

یکی درباره وفاداری و عشق می نویسد و به شکلی درخشان احساسات میان شخصیت ها را به تصویر می کشد. (گوتنبرگ پست)

شهر شمالی بیورن‌استاد در رمان «شهر خرس» حوادث تکان‌دهنده‌ای را از سر گذراند. «ما در برابر شما» داستان این شهر است در ماه‌های پس از آن حوادث.

رمان «ما در برابر شما» را مى‌توان ادامه مستقل رمان «شهر خرس» دانست و تصویری است فشرده از روابط انسانی در شهری کوچک. داستانی درباره وفاداری، دوستی و عشقی که همه‌چیز را به مبارزه می‌طلبد.
دو دوست جدانشدنی، مایا و آنا، تابستان را در جزیره‌ای پنهان سپری می‌کنند، در تلاش برای پشت‌ سر گذاشتن دنیا، اما هیچ‌چیز آن‌طور که آن‌ها می‌خواهند پیش نمی‌رود.

رقابت میان بیورن‌استاد و شهر همسایه‌اش هد رفته‌رفته تبدیل می‌شود به نبردی خشن بر سر پول و قدرت، نبردی که وقتی تیم‌های هاکی دو شهر روبه‌روی هم قرار می‌گیرند به اوج خود می‌رسد. در گرماگرم این حوادث، راز زندگی یکی از جوانان هم برملا می‌شود و شهر را به این چالش می‌کشد که بالاخره می‌خواهد طرف چه ‌کسی را بگیرد.

پدیدآوردنده
نویسندهفردریک بکمن
مترجمالهام رعایی
ناشرنون
وضعیت کتاب
وضع ظاهرینو
مشخصات
زبان کتابفارسی
تعداد صفحه448
اندازه و نوعوزیری
سال انتشار1398
دوره چاپ7

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

ما در برابر شما

  • ناشر: نون
  • کد کتاب: 74781
  • موجودی: در انبار
  • 550,000ریال
  • 495,000ریال

برچسب ها: فردریک بکمن, الهام رعایی, داستان های سوئدی, داستان های انگلیسی, کتاب ما در برابر شما