منو
سبد خرید

ماهنامه گل آقا ؛ 36 جلد

ماهنامه گل آقا ؛ 36 جلد
ماهنامه گل آقا ؛ 36 جلد
درحال حاضر موجود نمی باشد
ماهنامه گل آقا ؛ 36 جلد
ماهنامه گل آقا ؛ 36 جلد
ماهنامه گل آقا ؛ 36 جلد
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 57304 - 204/0
  • وزن: 2.00kg
  • UPC: 95
0 ریال

ماهنامه گل آقا

نویسنده: گروه نویسندگان
ناشر: گل آقا
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 1100
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار:  1373 ~ 1370 - دوره چاپ: 1 

کمیاب  - کیفیت : عالی
 

مروری بر کتاب 

از شماره اول سال اول تا شماره 40 سال چهارم
 

اولین شماره ماهنامه گل آقا در آبان ماه ۱۳۷۰ به چاپ رسید . این نشریه به نوعی مکمل هفته نامه گل اقا بود که در آن زمان از نشریات مشهور و معتبر به شمار می رفت . پس از تغییراتی در شکل و محتوا از سال 1375، با هدف عرضه تحقیقات، نقد و آثار صاحبنظران طنز نوشتاری و ترسیمی و پس از تعطیلی هفته‌نامه با اضافه کردن بخش سیاسی گلنا به کار خود ادامه داد. این نشریه پس از انتشار 195 شماره در نوروز 87 به کار انتشار خود پایان داد. 
 

فعالیت‌های گل آقا منحصر به هفته‌نامه باقی نماند. ماهنامهٔ گل آقا، سالنامهٔ گل آقا، هفته‌نامهٔ «بچه‌ها… گل آقا» ، انتشارات گل آقا برای انتشار کتب طنز و کاریکاتور، و سرانجام خانهٔ طنز ایران جهت پرورش طنزنویسان جوان، از دیگر فعالیت‌های کیومرث صابری بود. 

 
در ۲ آبان سال ۱۳۸۱، و در دوازدهمین سالگرد انتشار هفته‌نامهٔ گل آقا، هم‌زمان با چاپ ۵۴۸مین شماره، گل آقا تصمیم به تعطیلی هفته‌نامه به دلایلی نامعلوم گرفت، و با چاپ سرمقالهٔ شماره ۵۴۸، که این بار در آن نه شاغلام و غضنفری بود و نه گل آقایی، با نام صابری از تصمیم خود برای پایان کار هفته‌نامه خبر داد.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات