منو
سبد خرید

مارتین لوتر

مارتین لوتر
درحال حاضر موجود نمی باشد
مارتین لوتر
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 42413 - 17/3
  • وزن: 0.50kg
  • UPC: 22
0 ریال

مارتین لوتر 

نویسنده: هری امرسون فازدیک
مترجم: فریدون بدره اى
ناشر: امیر کبیر
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 122
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1357 - دوره چاپ : 1

کمیاب - کیفیت : عالی

مروری بر کتاب 

آنچه در « مجموعه گردونه تاریخ » می آید گوشه هایی است از واقعیت های تاریخی و افکار و تخیلات انسانها که خوب یا بد، خوشایند یا ناخوشایند، و اسرارآمیز یا بی رمز و راز، در گوشه های دور و نزدیک، به طور مستقیم و غیرمستقیم، برسیر تحولات سرزمین های آشنا و ناآشنا و جوامع گوناگون بشری تاثیر نهاده است. 

هدف«گردونه تاریخ» ، نه توضیح و تشریح فنی رویدادها که بیان چگونگی وقایع و توصیف چهره های تاریخی با زبان ساده اما مستند و تفکر برانگیز است، به صورتی که بخصوص برای جوانان و بزرگسالان، در سطوح مختلف فرهنگی و علمی و اجتماعی ، سودمند و سرگرم کننده باشد.

...عقیدهٔ مذهبی لوتر به پولس رسول و کلمهٔ صلیب بازمی‌گردد. مذهب پروتستان برخلاف کلیسای کاتولیک، معتقد به بخشودگی مؤمنان به پشتوانهٔ اجرای اوامر سنتی کلیسا نبوده بلکه هر انسانی که در بارگاه احدیت با اعتقاد و ایمان راستین به گناهان خود اعتراف و طلب آمرزش نماید، حقانیت و عدالت باری تعالی شامل حالش خواهد شد. واسطهٔ بین خدا و انسان تنها عیسی مسیح است که در آن واحد هم بشر بود و هم خدا (ناسوتی و لاهوتی) و به خاطر گناه انسان‌ها مصلوب گردید. عناصر اصلی الهیات لوتر در این فرمول قابل نمایش است: «تنها مسیح، اعتقاد، بخشش، کتاب»

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات