كاربران محترم و فرهيخته آی كتاب با توجه به عدم برگزاری نمايشگاه بين المللي كتاب به دليل شيوع بيماری كوويد 19 و استقبال شما عزیزان كد 139902 با تخفيف شش درصد ( اضافي بر تخفيفات اعمال شده در سايت ) تا پايان تیرماه تقدیم می گردد. لطفا جهت استفاده ، کد فوق را در بخش مربوطه وارد و سپس کلید اعمال کوپن را کلیک نمایید .
مارتین ایدن

مارتین ایدن

نویسنده: جک لندن
مترجم: محمد تقی فرامرزی
ناشر: تندر
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 414
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1362 - دوره چاپ: 1

کمیاب یا دست دوم - کیفیت : درحد نو

 

مروری بر کتاب

مارتین ایدین داستانی از زندگی ملوانی است از قشر فرودست جامعه. جوانی که از یازده سالگی خودش به دنبال نان بوده است و درس را فراموش کرده ،به زندگی کارگری خو گرفته و بعدها که ملوان شده پست تر از آن را تجربه کرده است. زندگی ملوانان، نوعی از زندگی بی قید و بند هر بار به دریا رفته وبا پولی بازگشته است و چند ماه در خشکی با زن و شراب زندگی ولنگارانه خود را سپری کرده است و بازهم سفری دیگر وقتی که پول های اش تمام می شد.

دراین میان اما علاقه ای به خواندن کتاب و شعر دارد و هر کتابی دستش می آید می خواند بدون هدف .اتفاق او را با خانواده بورژوا آشنا می کند و دختر دردانه شان روت . مارتین دل در گرو عشق روت می گذارد و با تمام توان تلاش می کند که طبقه اش را در زندگی عوض کند جهشی از قشر پرولتاریا به بورژوا به همت عشق و در این تلاش معلم اش روت می شود...

مارتین ایدن یک از رمان‌های جک لندن نویسنده آمریکایی است. این رمان در سال ۱۹۰۹ منتشر شد.مارتین ایدن در این کتاب نویسنده‌ای خودآموخته‌است که سعی دارد تا از راه نویسندگی به شهرت دست یابد و با محبوبش «روت مورس» ازدواج کند. او که از طبقه کارگر برخاسته با مخالفت پدر روت روبرو است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

مارتین ایدن

  • ناشر: تندر
  • کد کتاب: 45313 - 43/2
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 0ریال

برچسب ها: جک لندن, محمد تقی فرامرزی, داستان های امریکایی, داستان های کلاسیک