دسته بندی کتاب ها
سبد خرید شما

مارتین ایدن

مارتین ایدن
درحال حاضر موجود نمی باشد
مارتین ایدن
  • موجودی: درحال حاضر موجود نمی باشد
  • مدل: 43203 - 19/7
  • وزن: 0.41kg
  • UPC: 28
0 ریال

مارتین ایدن

نویسنده: جک لندن
مترجم: ا. دوستدار
ناشر: علمی
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 300
اندازه کتاب: رقعی - سال انتشار: 1335 - دوره چاپ: 1

 

مروری بر کتاب

مارتین ایدین داستانی از زندگی ملوانی است از قشر فرودست جامعه. جوانی که از یازده سالگی خودش به دنبال نان بوده است و درس را فراموش کرده ،به زندگی کارگری خو گرفته و بعدها که ملوان شده پست تر از آن را تجربه کرده است.

زندگی ملوانان، نوعی از زندگی بی قید و بند هر بار به دریا رفته وبا پولی بازگشته است و چند ماه در خشکی با زن و شراب زندگی ولنگارانه خود را سپری کرده است و بازهم سفری دیگر وقتی که پول های اش تمام می شد.

دراین میان اما علاقه ای به خواندن کتاب و شعر دارد و هر کتابی دستش می آید می خواند بدون هدف .اتفاق او را با خانواده بورژوا آشنا می کند و دختر دردانه شان روت .
مارتین دل در گرو عشق روت می گذارد و با تمام توان تلاش می کند که طبقه اش را در زندگی عوض کند جهشی از قشر پرولتاریا به بورژوا به همت عشق و در این تلاش معلم اش روت می شود...

مارتین ایدن یک از رمان‌های جک لندن نویسنده آمریکایی است. این رمان در سال ۱۹۰۹ منتشر شد.

مارتین ایدن در این کتاب نویسنده‌ای خودآموخته‌است که سعی دارد تا از راه نویسندگی به شهرت دست یابد و با محبوبش «روت مورس» ازدواج کند. او که از طبقه کارگر برخاسته با مخالفت پدر روت روبرو است.

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب مورد نظر در حال حاضر موجود نیست . اطلاعات خود را وارد فرم زیر نمایید تا زمانی که کتاب موجود شد به شما اطلاع داده شود

نام
ایمیل
موبایل
توضیحات