کتاب ماد ؛ غول ماورای اقیانوس فروشگاه اینترنتی آی کتاب :  iketab کتاب رمان انتشارات بهزاد

ماد

نویسنده: دافنه دوموریه
مترجم: عنایت الله شکیباپور
ناشر: بهزاد
زبان کتاب: فارسی
تعداد صفحه: 320
اندازه کتاب: رقعی سلفون - سال انتشار: 1368 - دوره چاپ: 1

کمیاب - کیفیت : در حد نو 

 

مروری بر کتاب

روزی با خود فکر میکردم اگر او را با غریبه ای ببینم دنیا را به آتش میکشم اما ، امروز حاضر نیستم کبریتی روشن کنم تا ببینم او کجاست و چه میکند....

دافنه دوموریه ؛در دنیای ادبیات شناخته شده‌است، یک رمان‌نویس و نمایشنامه‌نویس معروف بریتانیایی است که بیشتر شهرتش را مدیون رمان ربه‌کا (۱۹۳۸) می‌باشد. همچنین داستان کوتاه او به نام پرندگان نیز معروف است... کورن وال، محلی که این نویسنده به آن ارادت و علاقه فراوانی داشت به عنوان لوکیشن بسیاری از رمان های او مورد استفاده قرار می گیرد. او در جایی نوشته است «کورن وال» به او آزادی نوشتن، پرسه زدن، راه رفتن و... تنها بودن را داده است.

دوموریه از خواهران برونته به عنوان دو تن از نزدیکترین الهام دهندگان ادبی خود یاد می کند و بهترین کار او یعنی ربکا نیز با رمانتیسیسم گوتیک مشابهی همچون آثار آنها نوشته شده است. او در جایی نوشته است «کورن وال» به او آزادی نوشتن، پرسه زدن، راه رفتن و... تنها بودن را داده است. دوموریه از خواهران برونته به عنوان دو تن از نزدیکترین الهام دهندگان ادبی خود یاد می کند و بهترین کار او یعنی ربکا نیز با رمانتیسیسم گوتیک مشابهی همچون آثار آنها نوشته شده است. 

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

ماد ؛ غول ماورای اقیانوس

  • ناشر: بهزاد
  • کد کتاب: 99415 - 78/2
  • موجودی: در انبار
  • 250,000ریال

برچسب ها: دافنه دوموریه, عنایت الله شکیباپور, داستان های انگلیسی, داستان های تخیلی, کتاب ماد ؛ غول ماورای اقیانوس